logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia sportowe 2009/2010 Drukuj

I miejsce - chłopcy kl.4s - III edycja rozgrywek Orlen Handball Mini Ligi organizowanych przez SKF Wisła w Płocku - nauczyciel - p. Cezary Raczkowski

 

I miejsce (rzut piłeczką palantową) - Sylwia Brzuzy kl.4s - Międzyszkolny "Czwórbój lekkoatletyczny" klas IV organizowany przez SP nr 6 - nauczyciel - p. Marzena Wakuła

 

IV miejsce - dziewczęta kl.4s - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej "Trójek Siatkarskich Dziewcząt" w kategorii klas piątych organizowane przez SP nr 3 w Płocku - nauczyciel - p. Marzena Wakuła 

 

II miejsce - dziewczęta klasy 5s - Mistrzostwa Płocka - II Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej organizowane przez SZS w Płocku - nauczyciel - p. Cezariusz Raczkowski

 

wyróżnienie dla zespołu tanecznego w składzie: Martyna Obiała kl.5b, Natalia Turkowska kl.5b, Maria Sulińska kl.5b, Ewelina Krawczyk kl.5b, Natalia Wysocka kl.4s, Klaudia Sztuczka kl.4s, Zuzanna Chęcińska kl.5e, Klaudia Tomczyk kl.5b - IX Międzypowiatowy Konkurs Układów Gimnastyczno-Tanecznych organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Marzena Wakuła

 

II miejsce - dziewczęta klasy 6s, Oliwia Gołębiewska kl.6f, Karolina Bańka kl.6f - Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt organizowane przez SP 23 w Płocku - nauczyciel - p. Iwona Szymańska

 

I miejsce - dziewczęta klasy 6s, Oliwia Gołębiewska kl.6f, Karolina Bańka kl.6f - Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej "4 siatkarskie dziewcząt" - organizowane przez Miejski Związek Obiektów Sportowych w Płocku - nauczyciel - p. Iwona Szymańska

 

II miejsce - dziewcząt klasy 4s - III Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP 23 w Płocku - nauczyciel - p. Marzena Wakuła

 

I miejsce - dziewczęta klasy 6s, Karolina Bańka kl.6f i Oliwia Gołębiewska kl.6f - III Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP 23 w Płocku - nauczyciel - p. Iwona Szymańska

 

I miejsce - dziewczęta klasy 6s, Karolina Bańka kl.6f i Oliwia Gołębiewska kl.6f - "Turniej Przyjaźni " Czwórek Siatkarskich organizowany przez SP nr 18 - nauczyciel - p. Iwona Szymańska

 

III miejsce - dziewcząt: Monika Kacprzak kl.4s, Sylwia Brzuzy kl.4s - Mini Liga Siatkówki Dwójek Dziewcząt organizowana przez SP nr 3 w Płocku oraz MUKS Volley Płock przy wsparciu Urzędu Miasta Płocka - nauczyciel - p. Marzena Wakuła

 

IV miejsce - dziewcząt: Sylwia Brzuzy kl.4s, Monika Kacprzak kl.4s, Barbara Cendrowska kl.4e - Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "Dwójki Siatkarskie" organizowany przez SP nr 3 w Płocku - nauczyciel - p. Marzena Wakuła