logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Klasa 1E w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Literki w akcji” Drukuj
Klasa 1E w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Literki w akcji”

W październiku uczniowie klasy 1E przystąpili do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Literki w akcji”, w którym będą uczestniczyć do końca roku szkolnego. Na każdy miesiąc przewidziane są różnorodne, ciekawe i rozwijające aktywności. 

Głównym celem projektu jest rozwijanie umiejętności czytania i pisania. Ponadto ważne jest zapewnienie uczniom pierwszej klasy solidnej podstawy w rozpoznawaniu i pisaniu liter poprzez różnorodne aktywności i interaktywne zadania. Poprzez zadania plastyczne, techniczne, gry i zabawy, zachęcanie uczniów do twórczego myślenia i eksplorowania różnych aspektów liter uczniowie stymulują kreatywność i wyobraźnię.

Zadania projektowe pozwalają na łączenie różnych edukacji w celu zapewnienia kompleksowego podejścia do nauki liter. Dzieci świetnie rozwijają również umiejętności społeczne angażując się w pracę w grupach, wymianę pomysłów oraz wzajemną współpracę podczas różnorodnych zadań i zabaw.

Stopień zaangażowania uczniów w projekt najlepiej obrazują poniższe zdjęcia.