logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wiwat Niepodległość! Drukuj
Wiwat Niepodległość!

W dniach 11 i 12 listopada w Szczutowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt pod nazwą „ Wiwat Niepodległość!” Pierwszego dnia  swoją walkę o zwycięstwo rozpoczęły dziewczynki z klas 2-4.Naszą szkołę reprezentowały :Agata Berlińska, Aniela Grabarczyk, Antonina Sobolewska ( klasa 4a), Anna Czubakowska, Amelia Rachocka, Wiktoria Sulewska ( klasa 4b). Było dużo emocji , wspaniałej zabawy i sportowej rywalizacji. Wszystkie dziewczynki zaprezentowały się znakomicie. Walczyły dzielnie z dużym zaangażowaniem Był to ich pierwszy start na zawodach. Wiktoria Sulewska po zaciętej walce w rundzie finałowej z reprezentantką Lubowidza wywalczyła II miejsce i srebrny medal. Opiekunem była p. Marzena Wakuła. Drugi dzień zawodów to zmagania w kategorii „trójek siatkarskich”. Mimo, iż był  to turniej klubowy nasze piątoklasistki poradziły sobie doskonale, zajmując V miejsce na 11 drużyn. Szkołę reprezentowały: Amelia Fijałkowska i Wiktoria Grzejda z kl. 5a, Maja Starościńska i Oliwia Żebrowska z kl. 5b, Wiktoria Jankowska, Maja Paradowska i Ola Przybylińska z kl. 5c. Dla dziewczyn był to pierwszy turniej w tej kategorii i na takim poziomie. Każda uczestniczka otrzymała pamiątkowy medal i dyplom. Opiekunem dziewcząt była p. Iwona Szymańska. Gratulacje dla wszystkich dziewcząt. Brawo!!