Niepodległa 2009... Drukuj

9 listopada 2009 r. w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia konkursu "Niepodległa", organizowanego co roku w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość połączono ze spektaklem dla laureatów "Gdy myślę Ojczyzna" w reż. Jolanty Fijałkowskiej- Pilarczyk.

Po raz trzeci miasto Płock dumnie reprezentowała nasza szkoła otrzymując wiele nagród:
- I Nagroda dla Adrianny Młodawskiej w kategorii praca plastyczna
- II Nagroda dla Kacpra Soczewki w kategorii praca plastyczna
- II Nagroda dla pani Edyty Kowalskiej i pani Renaty Wojtyckiej, nauczycielek naszej szkoły, w kategorii scenariusz formy edukacyjnej
   Pani Renata Wojtycka otrzymała również podziękowania od organizatorów konkursu.

Ponadto cała klasa integracyjna Va, która w komplecie przybyła na uroczystość zakończenia konkursu, otrzymała nagrodę za przygotowanie gry planszowej "Moja Polska", której opublikowaniem jest zainteresowane Muzeum Niepodległości.

Wszyscy uczniowie wrócili z pięknymi nagrodami obiecując, iż za rok także wezmą udział w konkursie, który dzięki internetowi osiągnął już rangę ogólnopolskiego.

Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!