logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wycieczka do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie Drukuj
Wycieczka do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie

21 maja klasy 1E oraz 1D udały się po raz pierwszy na całodniową wycieczkę. W programie było zwiedzanie Muzeum Kolei Wąskotorowej, podróż zabytkowym - ponad 100-letnim pociągiem, spacer po Puszczy Kampinoskiej i zapoznanie się z charakterystyczną dla jej obszaru roślinnością oraz zwierzętami, ognisko w urokliwym miejscu otoczonym lasami sosnowymi, z małą rzeczką nieopodal, czas na swobodną zabawę i odpoczynek przed drogą powrotną. Dzień spędziliśmy bardzo interesująco i intensywnie. Dzieci wróciły zmęczone i brudne, ale baaardzo szczęśliwe :)

 

Oto krótka fotorelacja