logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Szkolny Dzień Dziecka - "Bawidełko" i Mario w SP23 Drukuj
Szkolny Dzień Dziecka - „Bawidełko” i Marshall w SP 23

Dzień Dziecka w naszej szkole był w tym roku obchodzony długo i radośnie. Uczniowie klas 1-3 rozpoczęli obchody swojego święta już 28 maja. O poranku powitali na terenie szkoły ulubioną postać z gry Super Mario Bros. Mario i cudowna animatorka z firmy „Bawidełko” porwali dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Były śpiewy, tańce, rywalizacje sportowe i wspólne zabawy, które wywołały na twarzy każdego dziecka szeroki, beztroski uśmiech. A właśnie o to chodziło w tym Dniu dedykowanym Dzieciom. Zobaczcie fotorelację.

 

Koordynatorką przedsięwzięcia była p. Anna Frąś - Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas 1-3.