Konkurs historyczny... Drukuj

25 listopada  w Szkole Podstawowej Nr 11 W Płocku odbyła się kolejna edycja konkursu historycznego dla  klas V- VI, poświęconego władcom Polski.
   Tym razem uczniowie z płockich szkół rozwiązywali test, w którym wykorzystywali wiadomości dotyczące ostatnich Piastów - Władysławowa Łokietka oraz Kazimierza Wielkiego.
   Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Mrozowska - uczennica kl. IV s i Łukasz Grodzicki - uczeń kl. VI e, oboje pod opieką pani Renaty Wojtyckiej.  Łukasz zajął III miejsce, Ola natomiast zdobyła wyróżnienie i słowa szczególnego uznania, była bowiem najmłodszą uczestniczką konkursu. Organizatorzy byli pod wrażeniem jej wiedzy i zachęcili do dalszego udziału w kolejnych edycjach.
Zwycięzcom gratulujemy!