Pomagamy zwierzętom... Drukuj

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy, kocy oraz pieniędzy na rzecz zwierząt przebywających w schronisku. Mrozy,które ostatnio nastały są bardzo dotkliwe dla ludzi, a co dopiero dla porzuconych, bezpańskich zwierząt. Koordynatorkami projektu były uczennice klasy VI b- Ania Małkowska i Magda Drzewek, które wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego- paniami Anną Grabecką i Renatą Wojtycką zorganizowały akcję zbierania karmy wśród uczniów naszej szkoły. Pomysł okazał się trafny. Uczniowie okazali się czułymi na krzywdę przyjaciółmi zwierząt. Zebrano mnóstwo karmy dla psów i kotów, koce i kwotę 160 zł, za którą również zakupiono pokarm dla zwierząt. Największą pomoc dla schroniska okazała klasa III a.
 Wszystkim uczniom, którzy nie pozostali obojętni na los zwierząt ze schroniska serdecznie dziękujemy.