Jasełka 2009... Drukuj

 

   22 grudnia przyszliśmy ostatni raz do szkoły w starym roku. Już od drzwi wyczuwaliśmy świąteczną atmosferę. Wiedzieliśmy, że ten dzień będzie wyglądał zupełnie inaczej...

  Około południa na sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Wszyscy wspólnie obejrzeliśmy, przygotowane przez nasze koleżanki i kolegów, jasełka oraz wysłuchaliśmy koncertu kolęd w wykonaniu szkolnego chóru. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali wiązankę kolęd wykonaną na dzwonkach. Jasełka oraz dźwięk kolęd wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój. Zaproszeni goście oraz pani dyrektor złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczno-noworoczne.
   Do świątecznego przedstawienia młodzież przygotowywała się pod kierunkiem pań katechetek - Bernadetty Staniszewskiej, Katarzyny Popek i Jolanty Matusiak. O oprawę muzyczną zadbały panie Małgorzata Podwójci i Luiza Kamińska.