Wigilia w świetlicy szkolnej... Drukuj

21.12.2009 roku w zimowej scenerii przeżywaliśmy wigilię w naszej świetlicy szkolnej. Na chwilę myślami przenieśliśmy się do stajenki betlejemskiej, by zrozumieć i odczuć  prawdę i moc Świąt Bożego Narodzenia.
   Montaż słowno - muzyczny, śpiew kolęd, a przede wszystkim dzielenie się opłatkiem, symbolem miłości i pokoju wprowadził nas w cudowny, świąteczny czas.

Nie zapomniał o nas również Święty Mikołaj, obdarowując upominkiem każdego pastuszka, małego i dużego.
   Życząc sobie nawzajem zdrowia oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze , rozstaliśmy się zanosząc "zapach białych świąt do rodzinnych domów".

Wigilijne kolędowanie przygotowały dzieci wraz z nauczycielami pracującymi w szkolnej świetlicy.