Walentynkowa "Randka w ciemno"... Drukuj

 

   18 lutego uczniowie klas II, III i V pod opieką pań - Joanny Jakubowskiej, Justyny Matusiak i Agnieszki Jarzyńskiej przygotowali walentynkową "Randkę w ciemno".

   Wybierający Piotr (Mateusz Michałowski z kl. IIa) oraz Kate, która przybyła prosto z Wielkiej Brytanii, wygrali randkę na szkolnej stołówce. Natomiast Martyna (Wiktoria Lewandowska z kl. IIIc) oraz jej wybranek Antonio ze słonecznej Italii, w nagrodę udali się na przejażdżkę po Płocku szkolnym autobusem.

   Na zakończenie walentynkowego spotkania rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą walentynkę w języku angielskim.

   W konkursie tym I miejsce zajęli Łukasz Kowalewski (Ic) oraz Wiktoria Strońska (IIf). II miejsce należało do Jakuba Kwiecień (IIIf) oraz Mai Jaworskiej (Id). Natomiast Oliwier Chwalisz (IIb) i Joanna Sołtysiak (IIIe) zdobyli III miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy!

   Oprawę muzyczną i dekoracje przygotowali : p.Agnieszka Jarzyńska, p. Joanna Pankowska i p. Robert Elwertowski.