Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nutą malowane" rozstrzygnięty! Drukuj

 

   22 lutego odbyła się uroczystość wręczania nagród dzieciom i młodzieży biorącym udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Nutą malowane", którego organizatorem był Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

   Inspiracją do wykonania prac była dwusetna rocznica urodzin Fryderyka Chopina-jego muzyka i życiorys.

   Na konkurs wpłynęło 1025 prac z 99 placówek szkolnych i pozaszkolnych w Polsce.

   Uczennica naszej szkoły Magdalena Drzewek z kl.VI b otrzymała wyróżnienie. Sukcesem było też zakwalifikowanie się  pracy Jakuba Brzozowskiego-kl.VI c i pracy Agnieszki Walczak-kl.VI b na wystawę pokonkursową, którą można oglądać w Domu Darmstadt w Płocku. Uczniowie wykonali swoje dzieła pod okiem p.Małgorzaty Podwójci.

Gratulujemy!