Muzyka łączy, muzyka scala, muzyka każdego człowieka zniewala... Drukuj

   22 października w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbył się niecodzienny koncert. Na scenie zaprezentowały się chóry i zespoły muzyczne ze szkół podstawowych. Wśród nich wystąpił również chór z naszej szkoły, kierowany przez p. Małgorzatę Podwójci. Chórzyści zaśpiewali dwie piosenki, a następnie wzięli udział w wielkim finale koncertu. Niespodzianką dla wszystkich był wspólny występ opiekunów chórów.
   Na widowni zasiedli rodzice, dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły. Obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta Płocka, który objął koncert swoim patronatem.
   Obszerną relację z tego wydarzenia będzie można obejrzeć wkrótce na stronie chóru VIVA LA MUSICA. (AF)
 
http://download.ump.pl/ump//dane/sygnaly/20-2008.pdf   str 18