XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej... Drukuj

 

   W dniach 23 i 24 kwietnia oraz 7 i 8 maja 2010r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyła się XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej – 2010r.

  Uczniowie klas II-VI z płockich i nie tylko szkół podstawowych startowali w 18 konkursach wiedzowych.

  Gratulujemy zwycięstwa trzynastu laureatom indywidualnym:

 

I miejsca zdobyli:

 - Joanna Miecznik kl.2b edukacja polonistyczna klasy drugie - nauczyciel - p. Małgorzata Gomułka

- Barbara Banaszczak kl.6b - język polski klasy szóste - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

- Barbara Banaszczak kl.6b - konkurs ortograficzny - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

 

II miejsca zdobyli:

- Iga Śliwińska kl.2d - edukacja polonistyczna klasy drugie - nauczyciel - p. Elżbieta Gdak

- Michał Kolankiewicz kl.3c - edukacja matematyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz

- Michał Kolankiewicz kl.3c - edukacja polonistyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz 

- Eliza Pomianowska kl.3c - edukacja polonistyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz

- Anna Solak kl.3b - edukacja polonistyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Marzena Nejman

- Kacper Pawlak kl.4c - matematyka klasy czwarte - nauczyciel - p. Aldona Fijałkowska

- Barbara Banaszczak kl.6b - język angielski klasy szóste - nauczyciel - p. Justyna Grzyb

- Kamil Karolewski kl.6c - historia klasy 6 - nauczyciel - p. Renata Wojtycka 

 

III miejsca zdobyli:

- Cezary Dudkiewicz kl.6e -  matematyka klasy szóste - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

- Cezary Dudkiewicz kl.6e - przyroda klasy szóste - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

 

 

Nasza szkoła drużynowo zdobyła 3 miejsca pierwsze:

 

- edukacja polonistyczna klasy drugie: Joanna Miecznik kl.2b, Iga Śliwińska kl.2d, Piotr Sobecki kl.2c, Katarzyna Durmaj kl.2d - nauczyciele przygotowujący uczniów to: p. Małgorzata Gomułka (1uczeń), p. Elżbieta Gdak (2 uczniów), p. Dorota Pankau (1 uczeń)

 

- edukacja polonistyczna klasy trzecie: Michał Kolankiewicz kl.3c, Eliza Pomianowska kl.3c, Anna Solak kl.3b, Katarzyna Mironiuk kl.3c - nauczyciele - p. Katarzyna Nowysz (3 uczniów), p. Marzena Nejman (1 uczeń) 

 

- matematyka klasy szóste: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b, Klementyna Janicka kl.6b, Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek (4 uczniów)

 

Nasza szkoła drużynowo zdobyła 3 miejsca drugie:

 

- matematyka klasy czwarte: Kacper Pawlak kl.4c, Łukasz Solak kl.4b, Michał Gawarkiewicz kl.4b, Jakub Komorowski kl.4a - nauczyciele - p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów), p. Alicja Rostowska (1 uczeń)

 

- przyroda klasy szóste: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Natalia Chmielewska kl.6e, Piotr Murzyński kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (4 uczniów)

 

- konkurs ortograficzny: Barbara Banaszczak kl.6b, Kamil Karolewski kl.6c, Agnieszka Rogulska kl.6e, Oliwia Lisowska kl.6b - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń)

 

Nasza szkoła drużynowo zdobyła 3 miejsca trzecie:

 

-  przyroda klasy czwarte: Julia Sieczkowska kl.4b, Michał Okoński kl.4c, Łukasz Solak kl.4b, Aleksandra Mrozowska kl.4s - nauczyciel - p. Marta Pater (4 uczniów)

 

- język polski klasy szóste: Barbara Banaszczak kl.6b, Klementyna Janicka kl.6b, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (3 uczennice), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń)

 

- język angielski klasy szóste: Barbara Banaszczak kl.6b, Agnieszka Walczak kl.6b, Małgorzata Lemankiewicz kl.6b, Bartosz Staneta kl.6e - nauczyciele - p. Justyna Grzyb (3 uczennice), p. Justyna Matusiak (1 uczeń)

 

Szczególne brawa dla potrójnej laureatki: Basi Banaszczak z klasy 6b oraz podwójnych laureatów:

Michała Kolankiewicza z klasy 3c i Cezarego Dudkiewicza z klasy 6e.