Płock a muzyka... czyli kolejne sukcesy młodych plastyków Drukuj

 

   W niedzielę 16 maja w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Płocku odbyła się uroczystość wręczania nagród Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. "PŁOCK a MUZYKA" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Edukacji Muzycznej INGENIUM i POKiS.

   Na konkurs wpłynęło 116 prac uczniów płockich szkół i dzieci z różnych placówek pozaszkolnych. Uczniowie naszej szkoły, którzy wykonali prace pod okiem p. Małgorzaty Podwójci otrzymali nagrody i wyróżnienie:
- I nagrodę otrzymał Jakub Podwójci z kl. IV d,
- III nagrodę otrzymała Oliwia Lisowska z kl. VI b,
- wyróżnienie zdobyła Natalia Chmielewska z kl. VI e.
  Po uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na koncert pt. "Płock na wiele głosów", na którym mieliśmy okazję wysłuchać płockich chórów : Chóru "Minstrel", "Vox Juventutis", chórów Szkoły Muzycznej i zespołów kameralnych. W przerwie koncertu można było obejrzeć wystawę pokonkursową, na którą zakwalifikowały się prace: Karoliny Łyzińskiej z kl. IV d, Izy Łukiańskiej z kl.IV e i Damiana Kaźmierczaka z kl. VI s