Rozstrzygnięto konkursy : Seasons i Funny Calendar... Drukuj

21 maja rozstrzygnięto dwa konkursy z języka angielskiego, zorganizowane przez Ogólnopolską Szkołę Językową "British School"  w Płocku.

Obydwa konkursy na etapie szkolnym przebiegały pod opieką pań : Joanny Jakubowskiej i Agnieszki Jarzyńskiej, nauczycielek języka angielskiego.

Tematem konkursu "Seasons", skierowanego do uczniów z klas I - III, było wykonanie mini słowniczka językowo - obrazkowego na temat pór roku. Michał Brzeziński (II F) zajął w konkursie III miejsce, a Weronika Korzeniewska (I B), Natalia Mrozowska (I C) oraz Natalia Dejewska (III C) otrzymały wyróżnienia.

Uczniowie klas IV - VI w konkursie "Funny Calendar" wykonali anglojęzyczne kalendarze na rok 2011. Uczeń klasy IV C - Kacper Pawlak otrzymał wyróżnienie.

Po wręczeniu nagród dzieci wzięły udział w zajęciach prowadzonych przez lektora "British School"  w Płocku.

Nagrodzonym gratulujemy!