Uroczyste zakończenie konkursów przedmiotowych Drukuj

 

   10 czerwca 2010 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie odbyła się uroczystość zakończenia i wręczenie dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2009/10. Organizatorem konkursów jest mazowiecki Kurator Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku.

   Wśród 14 laureatów Konkursu Polonistycznego i 25 laureatów Konkursu Matematycznego znaleźli się uczniowie naszej szkoły : Barbara Banaszczak - laureatka Konkursu Polonistycznego, przygotowana przez p. Bożenę Matlęgę oraz Cezary Dudkiewicz - laureat Konkursu Matematycznego, przygotowany przez p. Annę Olczak-Mielczarek. Cezary Dudkiewicz został również finalistą Konkursu Przyrodniczego.

   Laureaci, zgodnie z uprawnieniami, zostali zwolnieni ze sprawdzianu kompetencji, otrzymując z niego najwyższą liczbę punktów.

Gratulujemy laureatom i ich nauczycielom!