Uroczyste zakończenie III edycji konkursu "Na wesołą nutę"... Drukuj

 

   15 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie III edycji międzyszkolnego konkursu plastyczno literackiego dla świetlic szkolnych. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Na wesołą nutę".

   Jury w składzie : p. Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak - kierownik świetlicy oraz wychowawcy przyznało dla uczniów klas I - III dziesięć nagród i wyróżnień w kategorii plastycznej oraz cztery wyróżnienia w kategorii literackiej.

   Uczniowie naszej szkoły zdobyli : w kategorii plastycznej - dwie nagrody i wyróżnienie otrzymały : Agata Jakubowska, Marysia Kozłowska i Wiktoria Mańkowska; w kategorii literackiej wyróżnienie otrzymał Damian Staniszewski.

   Podsumowania konkursu dokonały panie dyrektor : Ewa Woźniak i Iwona Grabarska.

   Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy III pod opieką p. Luizy Kamińskiej.