Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 Drukuj

  

   25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

   Od samego rana na sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkolna. Na wstępie uczestniczyliśmy w  przekazaniu sztandaru szkoły uczniom klas piątych. Następnie konferansjerki, przygotowane przez p. Iwonę Kowalczyk, poprowadziły zebranych przez dalszą część uroczystości. Z uśmiechem na twarzach obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez naszych kolegów z klas IIA (wych. Joanna Matuszak) i IIC (wych. Dorota Pankau). Dla wszystkich zgromadzonych zatańczyły cheerleaderki w układzie przygotowanym przez p. Marzenę Wakułę. Chór szkolny, pod dyrekcją p. Małgorzaty Podwójci, swoimi piosenkami przywoływał magiczne wakacyjne chwile...

   Dla tegorocznych trzecioklasistów to szczególna uroczystość. Zakończyli oni etap kształcenia zintegrowanego. 

   Nie zabrakło wzruszających momentów. Żegnaliśmy szóstoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w gimnazjum.

   Najlepszym uczniom i sportowcom nagrody wręczyli pani dyrektor Ewa Woźniak i goście, którzy przyjęli nasze zaproszenie : ksiądz proboszcz Janusz Zdunkiewicz, były dyrektor naszej szkoły - p. Wojciech Majchrzak, prezes Związku Solidarność Nauczycieli -p.  Marek Krysztofiak, radna - p. Elżbieta Podwójci-Wiechecka i przewodnicząca Rady Rodziców p. Bożena Kobuszewska-Obiała.

   Wśród nas nie zabrakło kombatantów, naszych Patronów i wielkich przyjaciół szkoły.

   W tym roku aż 117 uczniów klas IV - VI otrzymało świadectwo z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. 37 uczniów otrzymało stypendia motywacyjne, wraz z listem gratulacyjnym od Prezydenta Miasta Płocka,  za osiągnięcia w nauce lub sporcie.

 

   A teraz czas na WAKACJE!!!

 

http://plocek.pl/pl,84,234,dziekuje-szkolko-nara,,news,2641,,,plock