Dzień Weterana Drukuj

W dniu 9 października przedstawiciele naszej szkoły - p. dyr. Ewa Woźniak, p. Renata Wojtycka - nauczycielka historii oraz przedstawicielki SU - Agnieszka Ochman i Patrycja Dobies, wzięły udział w miejskich obchodach Dnia Weterana.

Gospodarzem spotkania był  Prezydent Miasta Płocka - p. Mirosław Milewski. Niezwykłą oprawę artystyczną  jak zwykle przygotował HZPiT Dzieci Płocka.

Kombatanci z rozrzewnieniem wspominali swoją młodość, a w słowach jakie kierowali do młodego pokolenia, zachęcali do uczciwej pracy na rzecz Ojczyzny. Zebrani goście życzyli kombatantom przede wsystkim zdrowia oraz kierowali serdeczne podziękowania za ich zaangażowaną patriotyczną postawę. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tej  miłej uroczystości.