Zostań z nami melodio... Drukuj

 

   III Koncert dla Płocczan pt. "Zostań z nami melodio" to okazja do zaprezentowania się chórów szkół podstawowych naszego miasta w repertuarze z lat 60.,70.,80. i 90.

   Ze względu na problemy organizacyjne (niezależne od nas) musieliśmy wystąpić w bardzo okrojonym składzie, ale nie przeszkodziło nam to w zaprezentowaniu się z jak najlepszej strony i wprowadzeniu słuchaczy w atmosferę lat 60-tych i 90-tych. Wykonaliśmy piosenkę "Czerwonych gitar" pt. "Nie zadzieraj nosa" oraz zespołu "Varius Manx" - "Orła cień". Solistami byli: Mateusz Stupecki i Adrianna Lewandowska. Sala koncertowa wypełniona była rodzicami, przyjaciółmi i bliskimi wszystkich wykonawców. Na koncert przybyła również nasza Pani dyrektor Ewa Woźniak. Zauważyliśmy też ze sceny nauczyciela w.f - p. Michała Królikowskiego. Bardzo dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że koncert wywołał wiele miłych wrażeń.

http://www.tp.com.pl/zdjecia/koncert-zostan-z-nami-melodio-film.html