Osiągnięcia artystyczne 2010/2011 Drukuj

 

OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE

  • II miejsce - Barbara Cendrowska kl.5s, Adrianna Lewandowska kl.5c - wyróżnienie - IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej "Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie...", organizowany przez SP nr 21 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • I miejsce - Adrianna Lewandowska kl.5c i Agnieszka Kaniok kl.6c - VII Rejonowy Konkurs Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha noc", organizowany przez SP nr 6 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • I miejsce - Barbara Cendrowska kl.5e, Adrianna Lewandowska kl.5c - wyróżnienie - X Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo", organizowany przez SP nr 17 w Płocku i UM Płocka pod patronatem medialnym Radia ESKA - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • Adrianna Lewandowska kl.5c - wyróżnienie (soliści - szkoły podstawowe)- XII Edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Szukamy Młodych Talentów", organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury PSML-W - opiekun - p. Małgorzata Podwójci.

 

OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE

  • I miejsce - Joanna Sołtysiak kl.4b, wyróżnienia: Kacper Tarka kl.4b, Maja Osowiecka kl.4b - IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "W krainie baśni", organizowanego przez SP nr 3 w Płocku - opiekun - p. Marzena Nejman, 
  • I nagroda - Alicja Wójcik kl.6e, III nagroda - Martyna Obiała kl.6b, Kinga Tomaszewska kl.6e - IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje wielkanocne", organizowany przez POK i S w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • II miejsce - Przemysław Wujcik kl.1e - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Portret babci i dziadka", organizowany przez II Prywatną SP "Profesor" w Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Ostrowska,
  • Nagroda Prezydenta - Weronika Hartlińska kl.6c w kategorii najładniejsza kartka świąteczna z motywem płockim, II nagroda - Alicja Wójcik kl.6e oraz wyróżnienie - Martyna Obiała kl.6b w kategorii najładniejsza kartka świąteczna - XIX Miejski Konkurs Plastyczny "Najładniejsza Kartka Świąteczna", organizowany przez MDK w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • Aleksandra Galewicz kl.6c - wyróżnienie - XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ja i Król Maciuś I" - organizowany przez MDK w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
  • Michał Wyrębkowski kl.2a, Adrian Stawski kl.2a, Patryk Sukiennik kl.2a - wyróżnienie - miejski konkurs plastyczny "Mój niepełnosprawny kolega", organizowany przez Państwowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 33 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz.