logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia sportowe 2010/2011 Drukuj
 

 

 • II miejsce dziewcząt kl.6s: Klaudia Trzaska, Karolina Trzaska, Karolina Antczak, Marta Filipiak, Aleksandra Stępniewska, Aleksandra Harabasz, Weronika Szczycińska, Klaudia Wójtewicz, Katarzyna Kotkiewicz - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - opiekun - p. C. Raczkowski,
 • I miejsce dziewcząt kl.6s: Klaudia Trzaska, Karolina Trzaska, Karolina Antczak, Marta Filipiak, Aleksandra Stępniewska, Aleksandra Harabasz, Weronika Szczycińska, Zuzanna Księżycka, Klaudia Wójtewicz, Patrycja Kolbiarz, Katarzyna Kotkiewicz - Międzypowiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych - opiekun - p. C. Raczkowski,
 • I miejsce dziewcząt kl.6s: Klaudia Trzaska, Karolina Trzaska, Karolina Antczak, Marta Filipiak, Aleksandra Stępniewska, Aleksandra Harabasz, Weronika Szczycińska, Zuzanna Księżycka, Klaudia Wójtewicz, Patrycja Kolbiarz, Katarzyna Kotkiewicz - Mistrzostwa Płocka w Mini - Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych - opiekun - p. C. Raczkowski,
 • II miejsce chłopców kl.6s: Damian Bartosiewicz, Kamil Bazylak, Marcin Cwalina, Jakub Gieres, Patryk Kowalski, Kacper Kroczewski, Dawid Krysiak, Miłosz Kujawa, Adam Krystek, Filip Palusiński, Krystian Rogowiecki, Łukasz Ślepowroński - Mistrzostwa Płocka w Mini - Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych - opiekun - p. A. Wolano,
 • II miejsce chłopców kl.5s: Adrian Stępniak, Eryk Szelągowski, Krzysztof Hondzyński, Michał Słomczewski, Jakub Podwójci, Wiktor Małkowski, Adrian Dzik, Artur Dudzik, Patryk Iwaniak, Dominik Bado, Gabriel Stępczyński, Adam Sobociński, Filip Zubek - Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Ciechanowie - opiekun - p. C. Raczkowski,
 • II miejsce chłopców kl.5s:  Adrian Stępniak, Eryk Szelągowski, Krzysztof Hondzyński, Michał Słomczewski, Jakub Podwójci, Wiktor Małkowski, Adrian Dzik, Artur Dudzik, Patryk Iwaniak, Dominik Bado, Gabriel Stępczyński, Adam Sobociński, Filip Zubek - Orlen Handball Liga - opiekun - p. C. Raczkowski,
 • III miejsce - finał miejski Mini - Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych - opiekun - p. Arkadiusz Ławnicki, 
 • II miejsce dziewcząt kl.5s: Natalia Wysocka, Sylwia Brzuzy, Monika Kacprzak, Weronika Rycharska - VOLLEY Płock Miniliga Trójek Siatkarskich organizowana przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Volley Płock, SP nr 3 w Płocku, SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • II miejsce dziewcząt kl.5s: Natalia Wysocka, Sylwia Brzuzy, Monika Kacprzak, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, Gabriela Brzózka, Aleksandra Mrozowska, Weronika Fabiszewska- Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora PP-H Polpor Sp. z o.o. w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • III miejsce dziewcząt kl.5s: Sylwia Brzuzy, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, Aleksandra Mrozowska, Gabriela Brzózka, Klaudia Sztuczka, Julia Piotrowska oraz Barbara Cendrowska kl.5e, Anastazja Nowalińska kl.4s - III Turniej Przyjaźni organizowany przez SP nr 18 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • II miejsce dziewcząt kl.5s: Natalia Wysocka, Monika Kacprzak, Sylwia Brzuzy,Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka oraz Barbara Cendrowska kl.5e - IV Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora SP 23 - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • III miejsce dziewcząt kl.5s: Natalia Wysocka, Monika Kacprzak, Sylwia Brzuzy, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, oraz kl.6s: Aleksandra Stępniewska, Karolina Antczak, Karolina Trzaska, Klaudia Trzaska, Marta Filipiak - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Czwórek Siatkarskich, organizowany w ramach miejskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka oraz SP nr 3 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła.