Inne osiągnięcia 2010/2011 Drukuj

 • dwa wyróżnienia: Wiktoria Klikowska kl.4b - XV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Moje spotkania z przyrodą" (kateg. "Mędrca oko i szkiełko - przyroda wokół nas"), organizowany przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,

 • I miejsce - Weronika Korzeniewska kl.2b, wyróżnienia: Natalia Mrozowska kl.2c, Emilia Skrzyńska kl.3e - Międzyszkolny Konkurs Językowo-Plastyczny "ENGLISH IS EASY", organizowany przez Ogólnopolską Szkołę Językową British School  - opiekun - p. Joanna Jakubowska (2 uczennice), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),
 • wyróżnienie: Alicja Wójcik kl.6e -  Międzyszkolny Konkurs Językowy  "ENGLISH IS EASY", organizowany przez Ogólnopolską Szkołę Językową British School  - opiekun - p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),

 
 • II miejsce drużynowo: Anna Solak kl.4b, Kacper Korzeniewski kl.5b, Krzysztof Sułkowski kl.5b - Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowany przez SP nr 5 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,

 • I miejsce drużynowo: Gabriela Sadowska kl.6e, Katarzyna Tomczyk kl.6e, Mateusz Nowakowski kl.6e - III edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "Otwórzmy wyobraźnię", organizowanego przez SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Iwona Kowalczyk,

 • II miejsce w kat. album - Martyna Obiała kl.6b, III miejsce w kat. plakat - Jakub Podwójci kl.5s - XI edycja konkursu "Mazowsze - moja mała ojczyzna", organizowanego przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,

 • I miejsce drużynowo: Magdalena Misiak kl.6e, Katarzyna Tomczyk kl.6e, Gabriela Sadowska kl.6e - IX Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Ziemia i jej dzieci nie lubią elektrośmieci", organizowany przez SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Urszula Romanowska,

 • III miejsce - Oliwia Bąk kl.3a, wyróżnienia - Joanna Bohdan kl.2a, Natasza Szpalerska kl.2a - IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego przez SP nr 21 w Płocku - opiekun - p. Joanna Matuszak (ucz. kl.3a), p. Małgorzata Szulborska (ucz. kl.2a), p. Joanna Dobrogoszcz (ucz. kl.2a),

 • Julia Sieczkowska kl.5b, Aleksandra Mrozowska kl.5s, Jakub Podwójci kl.5s - wyróżnienia w konkursie prac indywidualnych w kategorii "Adept" nt. "Patrzę, podziwiam, poznaję, chronię - uroki otaczającej nas przyrody" - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta", organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie - opiekun - p. Marta Pater

 • wyróżnienie - Zofia Kołecka kl.4b - IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "W krainie baśni" (praca literacka), organizowany przez SP nr 3 w Płocku - opiekun - p. Bożena Matlęga,

 • III miejsce - Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK "WOJAŻER",  - XXIII Rajd "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki", organizowany przez PTTK - Oddział w Płocku i SP w Leszczynie Szlacheckim - opiekun - p. Monika Czyżewska, p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska, p. Urszula Romanowska,

 • IV miejsce - Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny PTTK "WOJAŻER", wyróżnienie za wykonanie Marzanny - XXVIII Rajd Ekologiczny "Powitanie Wiosny", organizowany przez PTTK - Oddział w Płocku i III LO w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka, p. Urszula Romanowska,

 • III miejsce - Hubert Gapiński kl.4c, wyróżnienie - Natalia Dejewska kl.4c - regionalny konkurs plastyczno - literacki "Droga do świętości Jana Pawła II" - opiekun - p. Katarzyna Popek,

 • II miejsce - Maria Sulińska kl.6b, wyróżnienie - Aleksandra Galewicz kl.6c - IX edycja Powiatowego Konkursu Literackiego "Piszę książkę", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,

 • Michał Wyrębkowski kl.2a, Adrian Stawski kl.2a, Patryk Sukiennik kl.2a - wyróżnienia - miejski konkurs "Mój niepełnosprawny kolega", organizowany przez Państwowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 33 w Płocku - opiekun - p. Joanna  Dobrogoszcz i p. Małgorzata Szulborska,

 • Jakub Podwójci kl.5s, Maciej Skubiszewski kl.6c - wyróżnienia w kategorii plakat - Ogólnopolski Konkurs "Niepodległa" organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie - opiekun - p. Renata Wojtycka,

 • Michał Wyrębkowski kl.2a, Ola Dorosz kl.2a oraz Wiktoria Choińska kl.4a - wyróżnienia - Konkurs "Słonik - mój przyjaciel", organizowany przez Hospicjum w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Szulborska ( 2 uczniów), p. Monika Czyżewska (1 uczennica),

 • I miejsce - Alicja Portalska kl.6a, II miejsce - Bartosz Matlęga kl.6a, III miejsce - Zuzanna Chęcińska kl.6a - Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Wakacyjne wspomnienia", organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Płocku - opiekun - p. Edyta Kowalska.