11 listopada - niecodzienna lekcja historii... Drukuj

 

   10 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się uroczysta akademia. Miała ona wyjątkowy charakter: gościliśmy na urodzinach babci, która opowiadała swoim wnukom o odzyskaniu niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. Ciekawa opowieść babci urozmaicona była prezentacją multimedialną, recytacją odpowiednio dobranych wierszy i pieśniami.

   Wśród  zaproszonych gości znaleźli się nasi Przyjaciele - Kombatanci.

   Tę wspaniałą lekcję historii przygotowały panie: Iwona Kowalczyk, Małgorzata Lechowicz, Małgorzata Podwójci, a wzięli w niej udział uczniowie klas V i VI.

   Dekoracje wykonały panie: Marzena Nejman, Joanna Skubiszewska i Joanna Pankowska, a o nagłośnienie zadbał p. Robert Elwertowski.

 

 

 

fot. Anna Kleniewska