Zabawa integracyjna... Drukuj

 

19 listopada 2010 uczniowie klasy IIa wzięli udział w zabawie integracyjnej zorganizowanej przez PAŃSTWOWE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 33 w Płocku.

Była to bardzo pouczająca uroczystość. Dzieci musiały wykazać się wiedzą z  zakresu malarstwa rozwiązując trudne zagadki, rebusy. Wspólnie z przedszkolakami uczestniczyły w tańcach, zabawach, poczęstunku. 

Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny: "Mój niepełnosprawny kolega". Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Klaudiusz Wysibirski i Martyna Kimus  z  klasy Ia (opiekunowie Katarzyna Nowysz i Iwona Lewińska) oraz Michał Wyrębkowski, Adrian Stawski, Patryk Sukiennik z klasy IIa (opiekunowie Małgorzata Szulborska i Joanna Dobrogoszcz) .

 Nagrodzonym i ich opiekunom gratulujemy!