Andrzejki 2010 Drukuj

 

    ,,Tak dobrze dawno się nie bawiliśmy" - mówili wychowawczyni Renacie Wojtyckiej, uczniowie klasy V d wychodząc ze swojej sali po udanej imprezie.

   W andrzejkowy wieczór, jak co roku, nie tylko dziewczęta, ale i chłopcy wróżyli sobie przyszłość. Były wróżby z serca, z butów, losów, kart. Nie zabrakło także lania wosku.

   Na przygotowaną przez harcerki z V d: Paulinę Skowrońską, Olę Jabłońską, Anetę Wilamowską i Majkę Garkowską, imprezę zaproszeni zostali młodsi koledzy z klasy III f z wychowawczynią Joanną Pankowską oraz członkowie ich drużyny harcerskiej. Druhny Elwira Sobczak, Monika Rydzewska i druh Igor Cieplak z 202 Drużyny Harcerskiej im. Janusza Korczaka poprowadzili wiele zabaw i pląsów, które zintegrowały wszystkich zebranych tak, że 2 godziny wspólnej zabawy  wydawały się wszystkim stanowczo zbyt krótkie... Cóż, na kolejną zabawę andrzejkową przyjdzie czekać aż cały rok!