Wigilijno - noworoczne spotkanie kombatantów Drukuj
  
   Jak co roku, w styczniu (9.01.11) odbyło się spotkanie wigilijno - noworoczne płockich kombatantów.
   Gospodarzem spotkania był p. Prezydent Płocka - Andrzej Nowakowski a współgospodarzem p. Marek Gajewski - Przewodniczący Porozumienia Kombatantów w Płocku. Gościny udzielił zebranym, jak zwykle HZPiT ,,Dzieci Płocka".
   Kolejny już raz delegacja naszej szkoły uczestniczyła w tym miłym spotkaniu. Tym razem reprezentowały nas p. Dyrektor Ewa Woźniak, p. Renata Wojtycka - nauczycielka historii oraz dziewczęta działające w Samorządzie Szkolnym - Aleksandra Skrobosz i Agnieszka Kaniok - uczennice kl VI c.
   Wśród wielu ciepłych słów i życzeń, które padały podczas uroczystości, najmilsze dla nas wypowiedział p. Marek Gajewski, który w swoim przemówieniu przedstawił naszą szkołę jako wzór takiej, która wychowuje młode pokolenie w duchu patriotyzmu i poszanowania tradycji.
   Dyrektor HZPiT- p. Tadeusz Milke odpowiedział podziękowaniem młodego pokolenia, weteranom, którzy przelewali krew, oddawali niejednokrotnie zdrowie, a nawet życie, abyśmy my mogli żyć teraz w wolnym kraju.