Randka w ciemno 2011 Drukuj

 

   9 lutego uczniowie klas III i V, pod opieką pań Joanny Jakubowskiej i Justyny Matusiak, już po raz drugi przygotowali Walentynkową randkę w ciemno. O piękną scenografię zadbała p. Agnieszka Jarzyńska.

   Wybierający Piotr (Krystian Matusiak z klasy IIIc) oraz Helga, która przybyła prosto z Niemiec, wygrali randkę na szkolnej stołówce. Natomiast Martyna (Julia Falkowska z klasy IIId) i jej wybranek Antonio ze słonecznej Italii, w nagrodę udali się na przejażdżkę po Płocku szkolnym autobusem.

   Na zakończenie walentynkowego spotkania rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą walentynkę w języku angielskim.

   I miejsce w tym konkursie zdobyła  Wiktoria Korzeniewska (IIB), II miejsce - Martyna Kowalska (IIIf), III miejsce - Ula Krynicka (IIc). Wyróżnienia otrzymali : Agnieszka Goleniewska (IIc), Krystian Matusiak (IIIc), Krystian Szulc (IIIf).

Zwycięzcom gratulujemy!