Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Rada Pedagogiczna Drukuj

DYREKCJA SZKOŁY
 
Dyrektor: Liliana Tomaszewska
Wicedyrektorzy: Zofia Jakubowska, Roman Kusy
 
 
 
 
Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas I - III - p. Bożena Koper
Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas IV - VIII - p. Sylwia Pyrzak
Rzecznik Praw Ucznia - p. Renata Cichocka
 
 
KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE
   

Joanna Dobrogoszcz  

Małgorzata Gomułka
Katarzyna Kapela 
Karolina Karpińska-Kuciapska 
Bożena Koper 
Urszula Kosińska
 

Małgorzata Lewandowska

Joanna Matuszak 
Marzena Nejman
 

Joanna Pankowska 
Joanna Skubiszewska 
Małgorzata Szulborska
Beata Tokaj

 
 
NAUCZYCIELE RELIGII
 

s. Agnieszka Ciurzyńska 
Jolanta Matusiak 
Katarzyna Popek 
Bernadetta Staniszewska 

 
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
  

Anna Adamkiewicz 

Justyna Borkowska 

Ilona Jastrzębska 

Iwona Kowalczyk 
Małgorzata Lechowicz 
Włodzimierz Mazurkiewicz
 


Lidia Nita

Grzegorz Szczechowicz
Ewa Wojtycka 

 
 
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH
   


Adriana Chrobot
Wojciech Gajewski
Justyna Grzyb
Renata Idzik/Różalska Ewa
Joanna Jakubowska
Anna Malik

Agnieszka Elwertowska /Czarnecka Joanna 
Justyna Matusiak 
Agata Rychlik 

Joanna Chomka- Radzymińska 

 
NAUCZYCIELE HISTORII,WOS
 



Renata Cichocka
 

Anna Frąś 
Joanna Wodowska 

Anna Grutkowska 

 
NAUCZYCIELE MATEMATYKI
 

Iwona Dobrzyńska 
Arleta Gołaszewska 
Małgorzata Jędrzejewska
Agnieszka Koperska 
Magdalena Nejman 
Anna Olczak-Mielczarek 
Barbara Szymborska 

 
NAUCZYCIELE PRZYRODY, BIOLOGII, GEOGRAFII, FIZYKI, CHEMII
 


Zofia Jakubowska
Joanna Kowalczyk
Agnieszka Kochanowska-Matuszewska
 

Agnieszka Koperska

Beata Kowalczyk 

Ilona Kunikowska   

Sylwia Pyrzak  

Paweł Ulatowski

Ewa Warabida

Monika Woźniak

 

 
NAUCZYCIELE MUZYKI 

Małgorzata Podwójci
Roman Kusy  

 
NAUCZYCIELE PLASTYKI I TECHNIKI
 

Ilona Borczuk
Barbara Gasińska 
Aneta Olszewska

 
NAUCZYCIELE INFORMATYKI
 

Robert Elwertowski
Luiza Frankowska
Barbara Gasińska 
Małgorzata Gomułka
Roman Kusy
 

Piotr Kujawa

 
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, TANIEC
 
 
  

Agnieszka Bronikowska 
Paweł Krawczyński  
Michał Królikowski

Tomasz Kadylak 

Arkadiusz Ławnicki 

Aleksandra Piasecka
Cezariusz Raczkowski 
Iwona Szymańska
Agnieszka Tomaszewska 
Marzena Wakuła 
Andrzej Wolano 
Justyna Woźniak  
Tomasz Żórawski
 

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Monika Czyżewska
Jolanta Czyżewska
Diana Głoskowska  
Joanna Kamińska
Iwona Lewińska
Agnieszka Ławnicka 
Edyta Paradowska


 
PEDAGOG   Anna Chruściel,Adriana Chrobot. Arleta Urbańczyk
               
 
PSYCHOLOG   Małgorzata Chrząszczewska
 
LOGOPEDA   Maria Ossowska-Widzyńska
 
GIMNASTYKA KOREKCYJNA    Agnieszka Tomaszewska, Justyna Woźniak
 
ŚWIETLICA SZKOLNA   Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak - kierownik
                                          Agnieszka Jakubiak                                  
                                          Bożena Kowalska                                                                         
                                  Alicja Michalska
                                          Urbańczyk Arleta
                                          Paulina Szymborska
 
BIBLIOTEKA SZKOLNA  
                                   Janina Łukasiak
                                    Ewa Marciniak - Mańkowska