Rada Pedagogiczna Drukuj

DYREKCJA SZKOŁY
 
Dyrektor: Liliana Tomaszewska
Wicedyrektorzy: Aldona Fijałkowska i Zofia Jakubowska
 
KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE
 
Anna Adamkiewicz
Ilona Borczuk 
Adriana Chrobot
Joanna Dobrogoszcz  
Małgorzata Gomułka
Joanna Kamińska 
Karolina Karpińska-Kuciapska 
Bożena Koper 
Urszula Kosińska
Małgorzata Lewandowska
Joanna Matuszak 
Marzena Nejman
Magdalena Nejman
Katarzyna Nowysz 
Dorota Pankau 
Joanna Pankowska
Aleksandra Piasecka
Sylwia Pyrzak
Joanna Skubiszewska 
Małgorzata Szulborska
Beata Tokaj
Emilia Wiśniewska 
 
NAUCZYCIELE RELIGII
 
s. Ewa Martenka 
Jolanta Matusiak 
Katarzyna Popek 
Bernadetta Staniszewska 
 
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
 
Iwona Kowalczyk 
Małgorzata Lechowicz 
Bożena Matlęga 
Grzegorz Szczechowicz
Ewa Wojtycka 
Elżbieta Zbrzezna 
 
NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO
     
Justyna Grzyb
Renata Idzik
Joanna Jakubowska
Anna Malik
Agnieszka Elwertowska 
Justyna Matusiak 
Agata Rychlik 
 
NAUCZYCIELE HISTORII
 
Renata Cichocka 
 
NAUCZYCIELE MATEMATYKI
 
Robert Elwertowski 
Aldona Fijałkowska
Zofia Jakubowska 
Anna Olczak-Mielczarek 
Barbara Szymborska 
 
NAUCZYCIELE PRZYRODY
 
Anna Grabecka
Joanna Kowalczyk
Agnieszka Kochanowska-Matuszewska 
Marta Pater 
 
NAUCZYCIELE MUZYKI I PLASTYKI
 
Małgorzata Podwójci 
 
NAUCZYCIELE TECHNIKI
 
Barbara Gasińska 
Iwona Szymańska
 
NAUCZYCIELE ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH
 
Robert Elwertowski
Luiza Frankowska
Barbara Gasińska 
Małgorzata Gomułka 
 
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
 
Michał Królikowski 
Arkadiusz Ławnicki 
Cezariusz Raczkowski 
Iwona Szymańska 
Marzena Wakuła
Andrzej Wolano/ w zastępstwie Paweł Krawczyński
Justyna Woźniak 
 
NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY
 

Monika Czyżewska
Jolanta Czyżewska

Edyta Paradowska 
Joanna Kamińska
Iwona Lewińska

 
PEDAGOG   Anna Chruściel, Wojciech Gajewski 
               
 
PSYCHOLOG   Katarzyna Tyszka/ w zastępstwie Janusz Kuśmierczyk
 
LOGOPEDA   Maria Ossowska-Widzyńska
 
GIMNASTYKA KOREKCYJNA    Małgorzata Rybicka, Justyna Woźniak
 
ŚWIETLICA SZKOLNA   Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak - kierownik
                                  Katarzyna Kapela
                                           Bożena Kowalska
                                  Anna Grabecka / w zastępstwie Aneta Olszewska
                                  Alicja Michalska
                                           Włodzimierz Mazurkiewicz
 
BIBLIOTEKA SZKOLNA   Maria Kleniewska 
                                   Janina Łukasiak
                                   Ewa Marciniak - Mańkowska