Ferie zimowe ... spędzaliśmy w szkole! Drukuj

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie klas czwartych i piątych spotkali się na dwóch zajęciach tematycznych - "Tańcowała igła z nitką" oraz "Karta rowerowa", prowadzonych przez p. Grażynę Borczuk.

Na pierwszym z nich piątoklasiści wyszywali piękne makatki, ale nie to było najważniejsze... Spotkanie było okazją do rozmów, czasem na poważne tematy, czasem na wesołe i śmieszne.

Czwartoklasiści natomiast poznawali manewry na drodze, które ćwiczyli na wykonywanych przez siebie makietach - było przy tym dużo radości i śmiechu.

Podczas zajęć otwarta była "kawiarenka", w której można było dostać coś ciepłego do picia.

Na terenie naszej szkoły odbywały się również zajęcia sportowe, w których uczestniczyli uczniowie klas starszych.

Dziewczęta z klas IV - V rozwijały swoje umiejętności sportowe z zakresu piłki siatkowej pod opieką pań : Iwony Szymańskiej i Marzeny Wakuły. Szóstoklasistki trenowały piłkę ręczną pod okiem pana Czarka Raczkowskiego.

Chłopcy doskonalili swoje umiejętności w zakresie piłki ręcznej.

Tegoroczne zajęcia, w których tak chętnie uczestniczyli nasi uczniowie, to sposób na miłe i bezpieczne spędzenie ferii.