Zabawa integracyjna "WIOSENNE KARAOKE"!!! Drukuj

 

   Od ponad dwudziestu lat, zgodnie z tradycją, świętujemy w naszej szkole nadejście wiosny.

   Uczniowie klas IV - VI postanowili pożegnać zimę "Wiosennym Karaoke" publicznie prezentując swoje talenty wokalne. Niesamowite występy nagradzane były gromkimi brawami oraz słodkimi upominkami. Wytworzyła się szczególna, wręcz festiwalowa atmosfera. W opinii uczniów i nauczycieli najlepiej zostały zaśpiewane utwory : "Jesteś szalona" grupy Boys, "Wehikuł czasu" grupy Dżem, "Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej oraz "Jest już ciemno" zespołu Feel.

   Program całej imprezy został opracowany przez Rzecznika Praw Ucznia - p. Edytę Kowalską i Samorząd Szkolny reprezentowany przez p. Renatę Wojtycką. Profesjonalną obsługę techniczną oraz oprawę muzyczną zapewnili nam DJ'e Firmy Creators!

   Karaoke przyciągnęło nawet najzagorzalszych wagarowiczów i było doskonałą formą integracji społeczności szkolnej.