Chór szkolny na wycieczce! Drukuj

 

   29 marca 2010 roku wybraliśmy się z naszą opiekunką i dyrygentką p. Małgorzatą Podwójci na musical "Romeo i Julia", który grany jest w Teatrze Studio "Buffo" w Warszawie.

   Oryginalna muzyka Stokłosy, polski tekst zainspirowany dramatem Szekspira "Romeo i Julia", reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza, scenografia Andrzeja Worona, kreacja nowych talentów - to gwarancje wielkiego wydarzenia artystycznego.

   W programie naszej wycieczki był też spacer ulicami: Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. Zobaczyliśmy kamienicę, w której mieszkał Rzecki - postać literacka powieści "Lalka" Bolesława Prusa. Byliśmy też przy Pałacu Prezydenta RP a także w kościele Św. Krzyża, w którym spoczywa serce Fryderyka Chopina i jak się dowiedzieliśmy Stanisława Reymonta.

   Pogoda nam dopisała i humory też, co widać na załączonych zdjęciach.