IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje wielkanocne" rozstrzygnięty! Drukuj

8 kwietnia zostaliśmy zaproszeni na uroczystość rozdania nagród IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tradycje wielkanocne" organizowanego przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

Mieliśmy przyjemność obejrzeć prace przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski, które zostały wystawione w Domu Darmstadt.
   Laureatkami tego konkursu są też uczennice naszej szkoły, które wykonały prace pod okiem p. Małgorzaty Podwójci:
I nagroda dla Alicji Wójcik z klasy VI e,
III nagroda dla Martyny Obiały z klasy VI b i równorzędna
III nagroda dla Kingi Tomaszewskiej z klasy VI e.

Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród można było uczestniczyć w warsztatach wydrapywania kraszanek prowadzonych przez twórców ludowych oraz posilić się wielkanocnymi słodkościami.