Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "MATEMATYKA W OBIEKTYWIE" Drukuj

 

   Zbliża się wielkimi krokami lato i upragnione wakacje. To czas, kiedy wyjeżdżamy w różne miejsca, odpoczywamy. Wciąż najbardziej popularną pamiątką z odbytych podróży są zdjęcia, które przypominają nam radosne i beztroskie chwile.

   Uczniom, którzy interesują się fotografią lub po prostu lubią robić zdjęcia chcemy zaproponować udział w konkursie fotograficznym Matematyka w obiektywie pod patronatem Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego. Konkurs kierowany jest do tych, "(...) którzy potrafią spojrzeć na matematykę oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii."

 

   Zdjęcie może przedstawiać : pojęcie matematyczne, prawidłowość matematyczną, matematyczną metaforę lub być ilustracją wybranych twierdzeń.

   Na wszystkich chętnych czekamy do końca roku szkolnego. Ostateczny termin wyboru zdjęć uczestników na terenie naszej szkoły upływa 30 września 2011 r. 

   Koordynatorem konkursu jest p. Aldona Fijałkowska (sala 9A). Zgłoś się, a otrzymasz niezbędne informacje i pomoc.

Zapraszamy!

 

Informacje dotyczące konkursu możesz znaleźć tu :  Konkurs fotograficzny "MATEMATYKA W OBIEKTYWIE"

 

Prace laureatów poprzedniej edycji możesz obejrzeć tu : NAGRODZONE ZDJĘCIA