Integracja na zielonej szkole Drukuj

 

   Uczniowie integracyjnej klasy IIa razem z uczniami klas IIIc i IIId, w dniach 16 - 22 maja, brali udział w radosnej zielonej szkole w Tatrach.

   Poprzez zabawy integracyjne i wspólne wycieczki poznawali region Podhala, zwiedzali kopalnię soli w Wieliczce, Jaskinię Bielańską na Słowacji, pomaszerowali - podziwiając tatrzańską przyrodę, nad Morskie Oko, zwiedzali regionalne muzea Zakopanego i zabytki Krakowa oraz uczyli się zgodnego współdziałania i tolerancji wobec siebie. nabywali również umiejętności potrzebne w życiu codziennym

   Pełni humoru i wiedzy szczęśliwie wróciliśmy do Płocka marząc o kolejnym wspólnym wyjeździe.

   Nad całością wyprawy czuwali wychowawcy : Małgorzata Szulborska, Joanna Dobrogoszcz, Dorota Pankau, Elżbieta Gdak, Urszula Kosińska i Małgorzata Ostrowska.