Happy C(l)ubowicze podczas konferencji naukowo - szkoleniowej "20 lat integracji - sukcesy i porażki jako inspiracja do dalszych poszukiwań i działań" Drukuj

 

   30 maja Happy C(l)ubowicze zaprezentowali się w ramach konferencji naukowo - szkoleniowej "20 lat integracji - sukcesy i porażki jako inspiracja do dalszych poszukiwań i działań".

   Zajęcia dla uczestników konferencji poprowadziły panie - Aldona Fijałkowska - nauczycielka matematyki i Monika Czyżewska - nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej. 

   Uczniowie klasy integracyjnej IVa pokazali grupowe budowanie sześcianu, do złożenia którego wykorzystali 24 puzle łamigłówki Little Genius. Ćwiczenie wymagało od nich dużej koncentracji, dobrej pamięci oraz zgodnej pracy zespołowej.

   Następnie uczniowie klasy IVd pokazali efekty swojego długotrwałego treningu układajac na czas sześciany Happy Cube. Po tej prezentacji każdy z obecnych mógł samodzielnie zmierzyć się z układanką. Chłopcy oczywiście służyli pomocą i radą.

   Podczas spotkania zaprezentowaliśmy aplikację Happy Cube Solver. Wszyscy wspólnie układaliśmy sześciany "MILANO". W tym czasie chłopcy z klas : Vc i Vs konstruowali swoją okazałą budowlę, na którą wszyscy patrzyliśmy z podziwem.

   Cieszymy się bardzo, że dla nas wszystkich - gości i gospodarzy była to godzina dobrej zabawy, o czym świadczyła bardzo serdeczna atmosfera i ogromne zaangażowanie.