Konkursy z języka angielskiego : MY ENGLISH i ENGLISH IS EASY rozstrzygnięte! Drukuj

10 czerwca rozstrzygnięto dwa konkursy z języka angielskiego, organizowane przez Ogólnopolską Szkołę Językową "British Schol".

Obydwa konkursy, na etapie szkolnym, przebiegały pod opieką pań - Agnieszki Jarzyńskiej i Joanny Jakubowskiej - nauczycielek języka angielskiego.

Tematem konkursu MY ENGLISH, skierowanego do uczniów klas I - III, było wykonanie w formie książeczki obrazkowego mini słowniczka języka angielskiego. Weronika Korzeniewska (IIb) zajęła I miejsce w tym konkursie, natomiast Natalia Mrozowska (IIc) oraz Emilia Skrzyńska (IIIe) otrzymały wyróżnienia.

Uczniowie klas IV - VI, biorący udział w konkursie ENGLISH IS EASY, wykonali anglojęzyczne krzyżówki. Alicja Wójcik (VIe) została wyróżniona przez jury.

Gratulujemy!