Osiągnięcia artystyczne 2008/2009 Drukuj

 

OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE:

II miejsce - zespół wokalno-instrumentalny "Viva la musica" - IX Rejonowy Przegląd Zespołów Muzycznych organizowany przez SP 12 w Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

Aleksandra Podwójci kl.6e - wyróżnienie - VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "Song" organizowany przez SP nr 22  Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

Aleksandra Podwójci kl.6e - laureatka - Rejonowe Przesłuchania IX Edycji Ogólnopolskiego Festiwalu "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka"(organizator- GOK w Soczewce), nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci 

 

Barbara Banaszczak kl.5b i Tomasz Marciniak kl.5b - I miejsce - V Rejonowy Konkurs Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha noc" organizowany przez SP nr 6 w Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci 

 

Aleksandra Podwójci kl.6e - II miejsce - X edycja Konkursu Piosenki "Szukamy Młodych Talentów" (organizator - SDK w Płocku), nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

Barbara Cendrowska kl.3e - III miejsce (kateg. kl.I-III) - Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej organizowany przez SP nr 17 w Płocku, nauczyciel - p. Bożena Kowalska

 

Tomasz Marciniak kl.5b - III miejsce (kateg. kl.IV-VI)- Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej organizowany przez SP nr 17 w Płocku, nauczyciel - p.Małgorzata Podwójci

 

OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE:

Bernard Dorosz kl.3a - wyróżnienie - Konkurs Plastyczny "Wiosenne plenery" organizowany przez Klub Osiedlowy - Dworcowa w Płocku - nauczyciele - p. Małgorzata Szulborska, p. Jolanta Czyżewska

 

Aleksandra Podwójci kl.6e - I miejsce, II miejsce - Magdalena Chrapkowska kl.6e, wyróżnienie - Weronika Lisicka kl.6e - VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne" organizowany przez POKiS - nauczyciel - p.Małgorzata Podwójci

 

Mateusz Michałowski kl.1a - nagroda I stopnia - Konkurs Plastyczny "Kolorowa Wielkanoc" organizowany przez Klub Osiedlowy Kochanowskiego w Płocku - nauczyciel - p.Joanna Matuszak

 

Wiktoria Choińska kl.2a, Daniel Lewandowski kl.2a, Mateusz Zawadzki kl.1a, Łukasz Kłosiński kl.1a - wyróżnienia - Konkurs Plastyczny "Jan Brzechwa dzieciom" organizowany przez SP nr 3 w Płocku - nauczyciele: p. Małgorzata Ostrowska, p. Monika Czyżewska, p.Joanna Matuszak

 

Alicja  Portalska kl.4a - III miejsce - VI edycja Integracyjnego Konkursu Plastycznego "Pomoc innym niesie radość" organizowanego przez SOSW nr 1 w Płocku - nauczyciel - p. Edyta Kowalska

 

Zuzanna Fijałkowska kl.6e, Aleksandra Podwójci kl.6e - exe quo - I nagroda Prezydenta m. Płocka, wyróżnienie Prezydenta m. Płocka - Anna Marciniak kl.6d - XVIII Miejski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza kartka świąteczna" organizowany przez MDK im. Króla Maciusia Pierwszego i Urząd Miasta Płocka - nauczyciel - p.Małgorzata Podwójci


Bogusław Morawski - I miejsce w kategorii 5-7 lat - XVIII Miejski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza kartka świąteczna" organizowany przez MDK im. Króla Maciusia Pierwszego i Urząd Miasta Płocka - nauczyciel - p. Joanna Skubiszewska
 

Martyna Kwasiborska kl.6d - I miejsce, Karolina Rosiek kl.6c - III miejsce, wyróżnienie - Magdalena Misiak kl.4e - V Mazowieckie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży "Circus 2008" organizowane przez POKiS w Płocku, nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

Karolina Goleniewska kl.6b - nagroda I stopnia, Adam Wojtycki kl.5f - nagroda II stopnia, Alicja Wójcik kl.4e - wyróżnienie w kategorii plakat w VI edycji konkursu "Niepodległa 2009", organizowanym przez Muzeum Niepodległości w Warszawie i Samorząd Województwa Mazowieckiego, nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 

Kinga  Chrobot kl.6b, Martyna Jóźwik kl.6b - nagroda I stopnia, nagroda II stopnia - Karolina Jóźwik kl.6b - Miejski Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową organizowany przez SDK w Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

Marek Daniszewski - III miejsce, wyróżnienia: Dominika Małachowska, Piotr Polak - XI edycja Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży "STOP 18!" (organizator - Straż Miejska w Płocku), nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

wyróżnienie - Kinga Chrobot kl.6b - Miejski Konkurs Plastyczny "Zabytki Płocka to historia Twojego Miasta" (organizator - Fundacja Ochrony Zabytków Płocka), nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

wyróżnienia: Daniel Lewandowski kl.2a, Joanna Łukowska kl.2a, Jakub Żmujdzin kl.2a, Kacper Tomczak kl.3a, Natalia Kocik kl.3a, Agata Kucińska kl.3a - miejski konkurs plastyczny "Mój niepełnosprawny kolega" organizowany przez Przedszkole Integracyjne nr 33 w Płocku, nauczyciele - p. Małgorzata Ostrowska, p. Monika Czyżewska, p. Małgorzata Szulborska, p. Jolanta Czyżewska

 

wyróżnienie - Kinga Tomaszewska kl.4e - Konkurs Plastyczny na komiks pt."Wypadki na drogach" organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku oraz MSCDN - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

wyróżnienie - Alicja Słomkowska kl.6e - Międzyszkolny Konkurs na najładniejszą kartę świąteczną organizowany przez Wodociągi Płockie - nauczyciel - p. Małgorzata Podwójci

 

wyróżnienia: Jakub Żmujdzin kl.2a, Wiktoria Choińska kl.2a, Joanna Łukowska kl.2a, Kacper Kwasiborski kl.2a - Międzyszkolny Konkurs na najładniejszą kartę świąteczną organizowany przez Wodociągi Płockie - nauczyciele - p. Małgorzata Ostrowska, p. Monika Czyżewska

 

wyróżnienie - Eryk Bińkowski kl.2a - miejski konkurs plastyczny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" organizowany przez SP nr 15 w Płocku -nauczyciele - p. Małgorzata Ostrowska, p. Monika Czyżewska