Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Konkursy przedmiotowe Drukuj
 
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych,
organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
 

 

Rok szkolny

 

Uczeń

Uzyskany

tytuł

Nazwa konkursu

Nauczyciel

2020/2021

Miłosz
Matuszewski

laureat

Konkurs Historyczny

p. Renata Cichocka

 

 

 

 

 

2018/2019

Weronika
Rydzewska

finalistka

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

2018/2019

Weronika
Rydzewska

finalistka

Konkurs Fizyczny

p. Zofia Jakubowska

2018/2019

Szymon Maćkowiak

finalista

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2017/2018

Weronika
Rydzewska

laureatka

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2016/2017

Weronika
Rydzewska

laureatka

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

2016/2017

Igor
Pawlak

finalista

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

2016/2017

Szymon
Maćkowiak

finalista

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2014/2015

Dorota Rzewnicka

laureatka

Konkurs Matematyczny

p. Aldona Fijałkowska

2014/2015

Michał Wyrębkowski

laureat

Konkurs Matematyczny

p. Aldona Fijałkowska

 

 

 

 

 

2013/2014

Joanna Miecznik

laureatka

Konkurs Polonistyczny

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Kasper

Lisowski

finalista

Konkurs Polonistyczny

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Iga

Śliwińska

finalistka

Konkurs Polonistyczny

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Julia Śladowska

finalistka

Konkurs Matematyczny

p. Alicja Rostowska

 

 

 

 

 

2012/2013

Michał Kolankiewicz

laureat

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak-Mielczarek

2012/2013

Michał Kolankiewicz

laureat

Konkurs Przyrodniczy

p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

 

 

 

 

 

2011/2012

Wiktoria

Charzewska

finalistka

Konkurs Polonistyczny

p. Małgorzata Lechowicz

2011/2012

Szymon

Staneta

finalista

Konkurs Przyrodniczy

p. Marta Pater

 

 

 

 

 

2010/2011

Aleksandra Galewicz

finalistka

Konkurs Polonistyczny

p. Elżbieta Zbrzezna

 

 

 

 

 

2009/2010

Barbara Banaszczak

laureatka

Konkurs Polonistyczny

p. Bożena Matlęga

2009/2010

Cezary Dudkiewicz

laureat

Konkurs Matematyczny

p. Anna Olczak -Mielczarek

2009/2010

Cezary Dudkiewicz

finalista

Konkurs Przyrodniczy

p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

 

 

 

 

 

2007/2008

Karolina Wasilewska

laureatka

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…"

p. Renata Wojtycka

 

 

 

 

 

2006/2007

Monika Mycroft

laureatka

Konkurs Matematyczny

p. Alicja Rostowska

2006/2007

Przemysław

Wiśniewski

laureat

Konkurs Matematyczny

p. Alicja Rostowska

2006/2007

Monika Mycroft

finalistka

Konkurs Polonistyczny

p. Bożena Matlęga

 

 

 

 

 

2005/2006

Katarzyna

Mycroft

finalistka

Konkurs Polonistyczny

p. Małgorzata Lechowicz