Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Konkursy przedmiotowe Drukuj
 
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych,
organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty 
  

 

Rok szkolny

 

Uczeń

Uzyskany

tytuł

Nazwa konkursu

Nauczyciel

2018/2019

Weronika Rydzewska

finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

2018/2019

Weronika Rydzewska

finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Zofia Jakubowska

2018/2019

Szymon Maćkowiak

finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2017/2018

Weronika Rydzewska

laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2016/2017

Weronika Rydzewska

laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

2016/2017

Igor Pawlak

finalista


Wojewódzki Konkurs Matematyczny 
dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

2016/2017

Szymon Maćkowiak

finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

 

 

 

2014/2015

Dorota Rzewnicka

laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Aldona Fijałkowska

2014/2015

Michał Wyrębkowski

laureat

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Aldona Fijałkowska

 

 

 

 

 

2013/2014

Joanna Miecznik

laureatka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Kasper Lisowski

finalista

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Iga Śliwińska

finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Elżbieta Zbrzezna

2013/2014

Julia Śladowska

finalistka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Alicja Rostowska

 

 

 

 

 

2012/2013

Michał Kolankiewicz

laureat

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak-Mielczarek

2012/2013

Michał Kolankiewicz

laureat

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Szkół Podstawowych 

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

 

 

 

 

 

2011/2012

Wiktoria Charzewska

finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Małgorzata Lechowicz

2011/2012

Szymon Staneta

finalista

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Marta Pater

 

 

 

 

 

2010/2011

Aleksandra Galewicz

finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Elżbieta Zbrzezna

 

 

 

 

 

2009/2010

Barbara Banaszczak

laureatka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Bożena Matlęga

2009/2010

Cezary Dudkiewicz

laureat

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Anna Olczak -Mielczarek

2009/2010

Cezary Dudkiewicz

finalista

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

 

 

 

 

 

2007/2008

Karolina Wasilewska

laureatka

 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…" 

p. Renata Wojtycka

 

 

 

 

 

2006/2007

Monika Mycroft

laureatka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Alicja Rostowska

2006/2007

Przemysław

Wiśniewski

laureat

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Alicja Rostowska

2006/2007

Monika Mycroft

finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Bożena Matlęga

 

 

 

 

 

2005/2006

Katarzyna

Mycroft

finalistka

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego, organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

p. Małgorzata Lechowicz

 

\