Dzień Chłopaka w Vc Drukuj

 

   29 września uczniowie klasy 5c pod opieką pań : Anny Olczak-Mielczarek oraz Moniki Czyżewskiej zwiedzały stadion Wisły Płock. Z zaciekawieniem oglądały boiska treningowe, trybuny dziennikarskie, lożę honorową, stanowiska spikerskie, szatnie zawodników, pełne pucharów pokoje prezesów : Krzysztofa Dmoszyńskiego i Jacka Kruszewskiego oraz kawiarenkę klubową. Duże emocje wzbudziły sztuczki piłkarskie zawodnika Wisły - Matara.

   Największą atrakcją było rozegranie na płycie głównej boiska meczu piłki nożnej chłopcy kontra dziewczynki. Drużyna dziewcząt, wzmocniona przez Matara, ograła swoich kolegów. Po meczu dzieci odpoczęły i posiliły się w kawiarence klubowej.

   Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani drobnymi upominkami. To był niezapomniany i pełen wrażeń Dzień Chłopaka w 5c!

 

http://www.wisla.plock.pl/aktualnosci/688-dzieci_zwiedzaly_stadion.html