Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ach, ten Kazio Bazgrota" rozstrzygnięty! Drukuj

 

   28 września w Domu Darmstadt odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ach, ten Kazio Bazgrota" zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.

   Zadaniem dzieci było zilustrowanie wiersza Stefana Themersona pt. "Ach,ten Kazio Bazgrota", z którym zostali zapoznani przez nauczycieli w swoich placówkach. W konkursie wzięło udział 400 uczestników z całej Polski. Nagrodzonych i wyróżnionych zostało 43.

   Konkurs ogłoszono w czerwcu a rozstrzygnięto dopiero we wrześniu, dlatego laureatami są uczniowie, którzy w tym roku szkolnym niestety są już naszymi absolwentami: II nagrodę otrzymała Aleksandra Galewicz z klasy VI c, wyróżnienie otrzymał Kacper Świda z klasy VI b. Praca Agnieszki Kaniok z klasy VI c została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową, na którą zapraszamy do Domu Darmstadt do 15 października.

        Laureatom i ich nauczycielce plastyki p. Małgorzacie Podwójci gratulujemy!