Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj
 
   Już w najbliższą niedzielę - 9 października odbędą się w naszym kraju wybory parlamentarne. W naszej szkole również mieliśmy możliwość wyboru przedstawicieli uczniów klas IV- VI do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 15 uczniów, którzy przygotowali plakaty zamieszczając na nich swój program wyborczy. W ciągu dwóch tygodni społeczość szkolna mogła zapoznać się z nimi, aby wybrać odpowiednie osoby.
   Po przeliczeniu głosów przez komisję, okazało się, że największą popularnością i zaufaniem wśród uczniów cieszą się:
1. Weronika Fabiszewska z kl VIs- 67 głosów
2.Adrian Stępniak z kl VIs- 60 głosów
3. Adrianna Lewandowska z kl VI c -57 głosów
   Już w najbliższym tygodniu samorząd spotka się z paniami Renatą Wojtycką i Edytą Kowalską w celu omówienia najbliższych imprez szkolnych.