Osiągnięcia artystyczne 2011/2012 Drukuj

 OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE

 • nagroda specjalna Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Płocku i wyróżnienie - Adrianna Lewandowska kl.6c oraz wyróżnienie - Barbara Cendrowska kl.6s - Międzyszkolny Konkurs Piosenki Przyrodniczej "Jesteśmy dziećmi Ziemi" - organizowany przez SP nr 21 przy Zespole Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
(05.06.2012)   
 • II miejsce - Joanna Bohdan kl.3a - XIII Mazowiecki Festiwal Piosenki Religijnej - Radzanowo 2012 - opiekun - p. Małgorzata Szulborska,
(24.05.2012)  
 • III miejsce - uczniowie kl.3a - I Międzyszkolny Integracyjny Festiwal "Śpiewam z pasją, tańczę z pasją", zorganizowany przez SP nr 3 w Płocku pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz,
(23.03.2012)  
 • III miejsce - Barbara Cendrowska - kl.6s oraz Michał Wasilewski kl.6e - wyróżnienie - X Międzyszkolny Festiwal Piosenki  Angielskiej "SONG", organizowany przez SP nr 22 w Płocku - opiekun p. Małgorzata Podwójci,
(23.03.2012)  
    
 • I miejsce - Anna Kaniok kl.2b i Joanna Bohdan kl.3a (kat. kl.I-III) oraz I miejsce Adrianna Lewandowska kl.6c i Barbara Cendrowska kl.6s (kat. kl. IV-VI) - XI Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha noc" - kolędy i pastorałki, organizowany przez SP nr 6 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci, p. Małgorzata Szulborska (1 uczennica), p. Joanna Dobrogoszcz (1 uczennica),
 • Joanna Bohdan kl.3a, Adrianna Lewandowska kl.6c - wyróżnienie - XI Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo", organizowany przez SP nr 17 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci (2 uczennice), p. Małgorzata Szulborska (1 uczennica), p. Joanna Dobrogoszcz (1 uczennica),
 • II miejsce - Barbara Cendrowska kl.6s -XIII Edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Szukamy młodych talentów", organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury PSML-W w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,

OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE

 • III miejsce - Klaudia Cytacka kl.6s - Konkurs Plastyczny "Mój Zielony Świat za 20 lat" w ramach kampanii "Moje zielone marzenie", organizowane przez Międzynarodowe Centrum Rozwoju Regionalnego CIFAL Płock wspólnie z Urzędem Miasta Płocka - opiekun - p. Anna Grabecka,
(13.06.2012)  
 • nagrody - Artur Dudzik kl.6s, Jakub Podwójci kl.6s - X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne", organizowany przez POKiS w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
(29.03.2012) 
   
 • Julia Kalinowska kl.3d - Konkurs Plastyczny "Moja rodzina", organizowany przez MDK w Płocku - opiekun - p. Beata Tokaj,
 • II miejsce - Barbara Kaźmierczak kl.2e - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dżungla - niezwykła kraina", organizowany przez Ogród Zoologiczny w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska,
 • nagroda II stopnia - Klaudia Bielicka kl.6c -VIII Miejski Konkurs "Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa", organizowany przez SDK w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
 • nagroda - Jakub Podwójci kl.6s, wyróżnienie - Wiktoria Mańkowska kl.5b, Laura Antoszek kl.1e - XX Miejski Konkurs na Najładniejszą Kartę Świąteczną, organizowany przez MDK w Płocku i Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Małgorzata Podwójci (2 uczniów), p. Joanna Skubiszewska (1 uczennica),
 • nagroda - Szymon Sobiesiak kl.1e oraz wyróżnienie - Weronika Fabiszewska kl.6s - XX Miejski Konkurs na Kartę Świąteczną z motywem Płocka, organizowany przez MDK w Płocku i Urząd Miasta Płocka - opiekun - p. Joanna Skubiszewska, p. Małgorzata Podwójci,
 • III miejsce - Barbara Kaźmierczak kl.2e -  Konkurs "Pocztówka świąteczna",organizowany przez PERN w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska,
 • I miejsce - Natalia Przybylińska kl.2e, II miejsce - Aleksander Legawiec kl.2e - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dom dla słonia", organizowany przez Ogród Zoologiczny w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska,
 • II miejsce - Mikołaj Kowalski kl.1a - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bądź spokojny - jestem obok ciebie", organizowany przez SOSW nr 1 w Płocku - opiekun - p. Joanna Matuszak, p. Edyta Kowalska,
 • Damian Nowakowski kl.4b - wyróżnienie - Miejski Konkurs Plastyczny "Drzewo lub kwiat mojego życia", organizowany przez Hospicjum Płockie - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
 • nagrody -Laura Antoszek kl.1e, Kinga Bachurska kl.1e oraz wyróżnienia: Karol Czerwiński kl.2a, Tobiasz Bieliński kl.1a - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mimozami jesień się zaczyna", organizowany przez Klub Osiedlowy PSML-W w Płocku - opiekun - p. Joanna Skubiszewska oraz p. Iwona Lewińska, p. Katarzyna Nowysz, p. Joanna Matuszak, p. Edyta Kowalska,
 • Filip Kuzioła kl.3a - wyróżnienie - Konkurs Plastyczny ''Jesienny pejzaż'', organizowany przez Klub Osiedla Kochanowskiego w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz,
 • Adrianna Lewandowska kl.6c - wyróżnienie - XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ja i król Maciuś Pierwszy", organizowany przez MDK w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Podwójci,
 • II nagroda - Aleksandra Galewicz, wyróżnienie - Kacper Świda - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -Ilustracja do wiersza St. Themersona  "Ach ten Kazio Bazgrota", organizowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki - opiekun - p. Małgorzata Podwójci.