Osiągnięcia wiedzowe 2011/2012 Drukuj

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 • 2 uczniów wyróżnionych: Dorota Rzewnicka kl.3d, Michał Wyrębkowski kl.3a (kategoria - MALUCH) - XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2012", organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu pod patronatem Rady Europy - opiekun - p. Beata Tokaj (1 uczennica), p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz (1 uczeń),
(09.05.2012)   
 
 
XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012
 • Jan Kwiecień kl.3c - I miejsce ind. - edukacja polonistyczna klasy trzecie - opiekun - p. Bożena Koper,
 • Dorota Rzewnicka kl.3d - I miejsce ind. - edukacja matematyczna klasy trzecie - opiekun - p.Beata Tokaj,
 • Wiktoria Klugiewicz kl.2e - III miejsce ind. - edukacja matematyczna klasy drugie - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska,

II miejsce drużynowo - edukacja  polonistyczna klasy trzecie: Jan Kwiecień kl.3c, Michał Wyrębkowski kl.3a, Ada Aleks kl.3d - opiekun - p. Bożena Koper (1 uczeń), p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz (1 uczeń), p. Beata Tokaj (1 uczennica),

II miejsce drużynowo - edukacja matematyczna klasy trzecie: Dorota Rzewnicka kl.3d, Jan Kwiecień kl.3c, Klaudia Wróblewska kl.3b - opiekun - p. Beata Tokaj (1 uczennica), p. Bożena Koper (1 uczeń), p. Marzena Nejman (1 uczennica),

(21.04.2012, 11.05.2012)    

 
 • Michał Wyrębkowski kl.3a - laureat III (wojewódzkiego) etapu XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez  Mazowieckiego Kuratora Oświaty pod patronatem MON i MEN - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz,
(12.04.2012)  

 • Michał Wyrębkowski kl.3a - uczeń zakwalifikował się do etapu rejonowego XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", organizowanego przez  Mazowieckiego Kuratora Oświaty pod patronatem MON i MEN - opiekun - p. Małgorzata Szulborska, p. Joanna Dobrogoszcz.

 

 


 

JĘZYK POLSKI

WIKTORIA CHARZEWSKA kl.6b - finalistka III Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,

(24.02.2012)  
 
XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012
 • Anna Solak kl.5b - I miejsce ind.- język polski klasy piąte - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 • Eliza Pomianowska kl.5c - I miejsce ind. - język polski klasy piąte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
 • Szymon Staneta kl.6c - II miejsce ind. - język polski klasy szóste - opiekun - p. Ewa Wojtycka,
 • Wiktoria Charzewska kl.6b - III miejsce ind. - język polski klasy szóste - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 • Maja Osowiecka kl.5b - III miejsce ind. - język polski klasy piąte - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 • Joanna Miecznik kl.4b - III miejsce ind. - język polski klasy czwarte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
I miejsce drużynowo - język polski klasy piąte: Anna Solak kl.5b, Eliza Pomianowska kl.5c, Maja Osowiecka kl.5b - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz (2 uczennice), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczennica),
II miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Szymon Staneta kl.6c, Wiktoria Charzewska kl.6b, Kacper Pawlak kl.6c - opiekun - p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica),
(20.04.2012, 12.05.2012)  
  
 
Laureat - Szymon Staneta kl.6c - III miejsce w województwie, VII miejsce w kraju, nagrodzony obozem wypoczynkowo - naukowym - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2011", organizowanego przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Ewa Wojtycka,
 • 23 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Kamil Kowalczyk kl.4b, Julia Śladowska kl.4b, Katarzyna Mironiuk kl.5c, Marianna Mycroft kl.5c, Piotr Osiecki kl.4s, Joanna Miecznik kl.4b, Kasper Lisowski kl.4b, Wiktoria Klikowska kl.5b, Joanna Sołtysiak kl.5b, Alicja Raczyńska kl.6e, Iga Śliwińska kl.4d, Katarzyna Durmaj kl.4d, Paulina Zubek kl.4s, Maja Ziembińska kl.5b, Maja Osowiecka kl.5b, Maja Garkowska kl.6d, Kacper Pawlak kl.6c, Paulina Wuszter kl.5d, Jakub Tumkielski kl.4b, Natalia Kicińska kl.4b, Anna Solak kl.5b, Filip Zubek kl.6s, Wiktoria Charzewska kl.6b - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (10 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (7 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (2 uczniów),
 • 11 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Bartosz Wiśniewki kl.5c, Maria Kozłowska kl.4a, Eliza Pomianowska kl.5c, Aniela Kosek kl.6a, Jakub Komorowski kl.6a, Łukasz Solak kl.6b, Łukasz Kłosiński kl.4a, Michał Kolankiewicz kl.5c, Aleksandra Mrozowska kl.6s, Zofia Cywoniuk kl.6e, Julia Sołdańska kl.5e - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz (4 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (4 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (1 uczennica)

 (31.01.2012)   

 

 • Wiktoria Charzewska kl.6b - uczennica zakwalifikowała się do III (wojewódzkiego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,

 • Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

Wiktoria Charzewska kl.6b - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,

Aleksandra Mrozowska kl.6S  - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,

Szymon Staneta kl.6c - opiekun - p. Ewa Wojtycka.

 


 

HISTORIA 

 XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012
 • Michał Kolankiewicz kl.5c - III miejsce ind. - historia klasy piąte - opiekun - p. Renata Wojtycka,
(21.04.2012)
 
 • Joanna Miecznik kl.4b, Iga Śliwińska kl.4d - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska - moja ojczyzna", organizowany przez SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
(16.02.2012)  
 • Aleksandra Mrozowska kl. 6s - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Zygmuntowskie czasy", organizowany przez SP nr 11 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
 • Alicja Raczyńska kl.6e - uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego", organizowanego przez  Mazowieckiego Kuratora Oświaty pod patronatem MON i MEN - opiekun - p. Renata Wojtycka.

 


 

JĘZYK ANGIELSKI

 

 • Laureaci wyróżnieni nagrodą książkową: Kacper Pawlak kl.6c (III miejsce), Szymon Staneta kl.6c (V miejsce) - opiekun - p. Justyna Grzyb, laureaci: Iga Śliwińska kl.4d (VI miejsce), Wiktoria Klikowska kl.5b (VI miejsce), Alicja Raczyńska kl.6e (VII miejsce), Marianna Mycroft kl.5b (IX miejsce) - opiekun - p. Agata Rychlik (3 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczennica), wyróżnienia: Katarzyna Durmaj kl.4d, Anna Solak kl.5b - opiekun p. Agata Rychlik - Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej,
(16.06.2012)     
 • wyróżnienia: Szymon Staneta kl.6c, Wiktoria Klikowska kl.5b, Marianna Mycroft kl.5b - Konkurs Języka Angielskiego MIX 2012, organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Agata Rychlik (2 uczennice),
(07.05.2012)     
 
 • 6 uczniów wyróżnionych za bardzo dobry wynik: Szymon Staneta kl.6c, Aniela Kosek kl.6a, Kacper Pawlak kl.6c, Iga Śliwińska kl.4d, Marianna Mycroft kl.5b, Zofia Cywoniuk kl.6e - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2012, organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - opiekun - p. Justyna Grzyb (3 uczniów), p. Agata Rychlik (2 uczennice), p. Renata Idzik (1 uczennica),
 • 4 uczniów wyróżnionych za dobry wynik: Andżelika Rudowska kl.4d, Wiktoria Klikowska kl.5b, Anna Solak kl.5b, Piotr Sobecki kl.4s, - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH ACE 2012, organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - opiekun - p. Agata Rychlik (3 uczennice), p. Justyna Grzyb (1 uczeń),    
(07.05.2012)  
 

XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012    

 • Szymon Staneta kl.6c - II miejsce ind. - język angielski klasy szóste - opiekun - p. Justyna Grzyb,
 • Wiktoria Klikowska kl. 5b - III miejsce ind. - język angielski klasy piąte - opiekun - p. Agata Rychlik,
II miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Szymon Staneta kl.6c, Alicja Raczyńska kl.6e, Aniela Kosek kl.6a - opiekun p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczennica),

III miejsce drużynowo - język angielski klasy piąte: Wiktoria Klikowska kl.5b, Marianna Mycroft kl.5b, Paulina Wuszter kl.5d - opiekun - p. Agata Rychlik (2 uczennice), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),

 (21.04.2012, 12.05.2012)   
 
 
 • laureat - Aleksandra Majchrzak kl.3a - II miejsce, wyróżnienie - Artur Frank Mycroft kl.3c - IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "The Smarters Brain Twister", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Joanna Jakubowska,
(12.04.2012)              
 • Szymon Staneta kl.6c - I miejsce, II miejsce - Zofia Cywoniuk kl.6e - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego, organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Płocku - opiekun - p. Justyna Grzyb, Renata Idzik,

 • Szymon Staneta kl.6c - wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Sezam", organizowany przez Szkolną Akademię Wiedzy - opiekun - p. Justyna Grzyb,
(07.03.2012)              
 • laureat - Szymon Staneta kl.6c - III miejsce, Kacper Pawlak kl.6c - V miejsce, Anna Solak kl.5b - VIII miejsce, Zofia Cywoniuk kl.6e - X miejsce - Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpus"-sesja zimowa, organizowana przez Firmę Olimpus - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Agata Rychlik (1 uczennica), p. Renata Idzik (1 uczennica), 
(07.03.2012)               
 • Szymon Staneta kl.6c, Jakub Komorowski kl.6a - I miejsce drużynowo - Konkurs "Angielski z komputerem", organizowany przez Gimnazjum nr 5 w Płocku - opiekun - p. Justyna Grzyb,
 • Szymon Staneta kl.6c - laureat (IX miejsce), wyróżnienia: Kacper Pawlak kl.6c (XIV miejsce), Marianna Mycroft kl.5c (XII miejsce), Zofia Cywoniuk kl.6e (XIV miejsce), Alicja Raczyńska kl.6e (XV miejsce), Anna Solak kl.5b (XV miejsce) - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (3 uczennice), p. Agata Rychlik (1 uczennica).

 


 

MATEMATYKA

 

 • Michał Kolankiewicz kl.5c, Jakub Żmujdzin kl.5c - I miejsce - Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy", organizowany przez SP nr 17 w Płocku - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
(18.06.2012)   
 

 

Michał Kolankiewicz kl.5c - LAUREAT w kategorii "BENIAMIN" XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2012", organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu pod patronatem UMK oraz Rady Europy - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek,

 • 1 uczeń wyróżniony za bardzo dobry wynik - Kacper Pawlak kl.6c (kategoria BENIAMIN) - XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2012", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu- opiekun - p. Aldona Fijałkowska
 • 6 uczniów wyróżnionych - Szymon Staneta kl.6c, Jakub Komorowski kl.6a, Bartosz Sieracki kl.5c, Jakub Żmujdzin kl.5c, Hubert Gapiński kl.5c (kategoria BENIAMIN) oraz Julia Śladowska kl.4b (kategoria MALUCH)- XXI edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur Matematyczny 2012", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek (3 uczniów), p.Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Alicja Rostowska (1 uczennica),
(09.05.2012)   
 

 

 
Laureaci XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu "Matematyka bez granic" - kategoria JUNIOR 2012,
organizowanego pod auspicjami Rady Europy, patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego
oraz honorowym patronatem edycji płockiej Prezydenta m. Płocka - p. Marka Nowakowskiego:
 
- klasa 6b - I miejsce w Płocku (pion klas szóstych), II miejsce w regionie mazowieckim, V miejsce w kraju - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
- klasa 5c - I miejsce w Płocku (pion klas piątych), VI miejsce w regionie mazowieckim, XIII miejsce w kraju - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek,
(07.05.2012)      
 
 
XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012
 • Kacper Pawlak kl.6c - I miejsce ind. - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
 • Szymon Staneta kl.6c - I miejsce ind. - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
 • Michał Kolankiewicz kl.5c - I miejsce ind. - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek,
 • Joanna Miecznik kl.4b - II miejsce ind. - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Alicja Rostowska,
I miejsce drużynowo - matematyka klasy szóste: Kacper Pawlak kl.6c, Szymon Staneta kl.6c, Łukasz Solak kl.6b - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów),
II miejsce drużynowo - matematyka klasy piąte: Michał Kolankiewicz kl.5c, Bartosz Sieracki kl.5c, Hubert Gapiński kl.5c - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek (3 uczniów),
III miejsce drużynowo - matematyka klasy czwarte: Joanna Miecznik kl.4b, Julia Śladowska kl.4b, Fabian Maciński kl.4a - opiekun - p. Alicja Rostowska (2 uczennice), p. Barbara Szymborska (1 uczeń),  
(20.04.2012, 12.05.2012)    
 
 
 • 10 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Michał Kolankiewicz kl.5c (VII miejsce w wojew.), Szymon Staneta kl.6c, Kacper Pawlak kl.6c, Łukasz Solak kl.6b, Bartosz Sieracki kl.5c, Anna Solak kl.5b, Katarzyna Słupska kl.5c, Hubert Gapiński kl.5c, Jakub Żmujdzin kl.5c, Marianna Mycroft kl.5b - XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "MAT 2012", organizowanego przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (7 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów),
 • 4 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Katarzyna Mironiuk kl.5c, Mateusz Stupecki kl.5d, Wiktoria Klikowska kl.5b, Marek Nowakowski kl.5b - XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "MAT 2012", organizowanego przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń),
(17.02.2012)
 
 
Laureat - Michał Kolankiewicz kl.5c - maksymalny wynik - I miejsce w kraju, nagrodzony obozem wypoczynkowo - naukowym - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny 2011", organizowanego przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek 
 • 4 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Kacper Pawlak kl.6c, Łukasz Solak kl.6b, Szymon Staneta kl.6c, Piotr Sobecki kl.4s -XVIII Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów), p. Alicja Rostowska (1 uczeń), 
 • 4 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Maria Kozłowska kl.4a, Hubert Gapiński kl.5c, Jakub Żmujdzin kl.5c, Katarzyna Biernat 5s - XVIII Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), p. Barbara Szymborska (1 uczennica), p. Alicja Rostowska (1 uczennica),
(30.01.2012)

 • Szymon Staneta kl.6c - I miejsce indywidualnie, I miejsce drużynowo: Szymon Staneta kl.6c, Kacper Pawlak kl.6c, Łukasz Solak kl.6b - IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z Ziemią za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Aldona Fijałkowska.

 


 

PRZYRODA 

SZYMON STANETA kl.6c - finalista III Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Marta Pater,

(04.02.2012)   

 XVIII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2012

 • Kacper Pawlak kl.6c - I miejsce ind. - przyroda klasy szóste - opiekun - p. Marta Pater,
 • Michał Kolankiewicz kl.5c - II miejsce ind. - przyroda klasy piąte - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
 • Szymon Staneta kl.6c - III miejsce ind. - przyroda klasy szóste - opiekun - p. Marta Pater,

I miejsce drużynowo - przyroda klasy szóste - Kacper Pawlak kl.6c, Szymon Staneta kl.6c, Łukasz Solak kl.6b - opiekun - p. Marta Pater (3 uczniów),

(21.04.2012, 12.05.2012)    

     
 • Krzysztof Sułkowski - wyróżnienie za bardzo dobry wynik + najlepszy wynik w szkole - kategoria "ADEPT"- test - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie - opiekun - p. Marta Pater,
(16.05.2012)   
 
 • Szymon Staneta kl.6c - I miejsce indywidualnie, I miejsce drużynowo: Szymon Staneta kl.6c, Kacper Pawlak kl.6c, Łukasz Solak kl.6b - IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Z Ziemią za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Marta Pater,

 

 • Szymon Staneta kl.6c - uczeń zakwalifikował się do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2011/2012, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Marta Pater.