logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Osiągnięcia sportowe 2011/2012 Drukuj

 • I miejsce - złoty medal chłopców z klasy 6s: Patryk Iwaniak - najlepszy zawodnik turnieju, Dominik Bado, Krzysztof Hondzyński, Filip Zubek, Adrian DzikAdrian Stępniak, Michał Słomczewski oraz chłopców z klasy 5s: Jakub Truszkowski, Mateusz Truszkowski, Mateusz Fuksiński, Patryk Maślanka, Mikołaj Czapliński - Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców organizowany przez SZS w Ostrowie Wielkopolskim - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski (kl.6s), p. Michał Królikowski (kl.5s),
(27.06.2012)  
 • II miejsce dziewcząt: Zuzanna Malinowska kl.3e, Julia Pawlak kl.3c - Rozgrywki Piłki Siatkowej Dziewcząt "Dwójek Siatkarskich" w ramach Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - opiekun - p. Marzena Wakuła,
(12.06.2012)   
 • III miejsce - Kacper Kwasiborski kl.5a - XII Bieg Uliczny NSZZ "Solidarność" im. Krzysztofa Zywera, organizowany przez NSZZ Solidarność regionu Płock - opiekun - p. Iwona Szymańska,
(12.06.2012)  
 • III miejsce ind.- Julia Pawlak kl.3c, III miejsce drużynowo i III miejsce w sztafecie 10×25m: Maja Jaworska kl.3d, Julia Pawlak kl.3c, Natalia Mrozowska kl.3c, Paulina Woźniak kl.3a, Aleksandra Dorosz kl.3a, Piotr Jasiński kl.3c, Krzysztof Żywczyński kl.3c, Mateusz Słowikowski kl.3c, Wojciech Kozanecki kl.3b, Filip Szewczyk kl.3e - Mistrzostwa Klas III Szkół Podstawowych w Pływaniu - opiekun - p. Bożena Koper (III c), p. Małgorzata Szulborska (III a),p. Beata Tokaj (III d), p. Marzena Nejman (III b), p. Joanna Pankowska (IIIe)
(06.06.2012) 
 • I miejsce i awans do mistrzostw Polski chłopców klasy 6s: Patryk Iwaniak, Krzysztof Hondzyński, Adrian Stępniak, Dominik Bado, Adrian Dzik, Michał Słomczewski, Filip Zubek, Eryk Szelągowski, Jakub Podwójci oraz chłopców klasy 5s: Mateusz Fuksiński, Mateusz Truszkowski, Jakub Truszkowski, Jakub Sowiński, Mikołaj Czapliński - XIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski, p. Michał Królikowski,
(06.06.2012) 
 • I miejsce na hasło promujące Zdrową Ligę oraz II miejsce w turnieju dziewcząt klasy 6s: Sylwia Brzuzy, Monika Kacprzak, Klaudia Cytacka, Natalia Wysocka, Weronika Rycharska - Mini Siatkówka Dziewcząt "Zdrowa liga", organizowana przez Urząd Miasta Płocka, SP nr 3, SP nr 20, SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
(06.06.2012  
 • II miejsce dziewcząt (awans do rozgrywek powiatowych): Julia Pawlak kl.3c, Julia Jaworska kl.3d, Paulina Zubek kl.4s, Matylda Lisiak kl.4s, Agnieszka Kobuszewska kl.5s, Anna Solak kl.5b, Julia Piotrowska kl.6s, Gabriela Brzózka kl.6s - Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - opiekun - p. Marzena Wakuła, p. Arkadiusz Ławnicki,
(28.03.2012)
    
 • III miejsce chłopców kl.6s: Adrian Stępniak, Krzysztof Hondzyński, Patryk Iwaniak, Michał Słomczewski, Jakub Podwójci, Dominik Bado - Turniej "Czwórek Siatkarskich Chłopców" w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - opiekun - p. Arkadiusz Ławnicki, p. Cezariusz Raczkowski,
(21.03.2012)  
  
 • II miejsce dziewcząt klasy 6s: Natalia Wysocka, Monika Kacprzak, Sylwia Brzuzy, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, Barbara Cendrowska, Aleksandra Mrozowska, Gabriela Brzózka, Weronika Fabiszewska, Klaudia Sztuczka, kl.5s: Anastazja Nowalińska - Turniej "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" w ramach Płockich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - opiekun - p. Marzena Wakuła (kl.6s), p. Iwona Szymańska - (kl.5s), 
(09.03.2012)  
   
 • I miejsce chłopców kl.6s: Dominik Bado, Adrian Dzik, Krzysztof Hondzyński, Patryk Iwaniak, Michał Słomczewski, Adrian Stępniak, Filip Zubek oraz kl.5s: Mikołaj Czaplicki, Mateusz Fuksiński, Jakub Sowiński, Jakub Truszkowski, Mateusz Truszkowski - Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom, organizowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim - opiekun - p. Cezariusz Raczkowski, p. Michał Królikowski,
 • I miejsce: Kinga Kowalczyk (najlepsza zawodniczka turnieju), Zuzanna Malinowska - Mini Liga Volley Płock "Dwójek Siatkarskich", organizowana przez SP 22 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • II miejsce dziewcząt klasy 5s: Anastazja Nowalińska (najlepsza zawodniczka turnieju), Wiktoria Wyszyńska, Julia Wróblewska, Andżelika Lipińska - Mini Liga Volley Płock "Trójek Siatkarskich", organizowana przez SP 22 w Płocku - opiekun - p. Iwona Szymańska,
 • II miejsce dziewcząt klasy 5s - Mikołajkowy Turniej "Trójek Siatkarskich" o Puchar Dyrektora, organizowany przez SP 23 w Płocku - opiekun - p. Iwona Szymańska,
 • III miejsce dziewcząt klasy 6s: Natalia Wysocka, Monika Kacprzak, Sylwia Brzuzy, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, Barbara Cendrowska, Aleksandra Mrozowska, Gabriela Brzózka, Weronika Fabiszewska, Julia Piotrowska - Mikołajkowy Turniej "Czwórek Siatkarskich Dziewcząt" o Puchar Dyrektora, organizowany przez SP nr 23 w Płocku - opiekun - p. Marzena Wakuła,
 • I miejsce dziewcząt klasy 6s: Natalia Wysocka, Monika Kacprzak, Sylwia Brzuzy, Weronika Rycharska, Klaudia Cytacka, Barbara Cendrowska, Aleksandra Mrozowska, Gabriela Brzózka, Weronika Fabiszewska, Julia Piotrowska - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, organizowany w ramach miejskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" przez SP nr 3 w Płocku i Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka - opiekun - p. Marzena Wakuła