Podwójne zwycięstwo w VIII Rejonowym Konkursie Duetów "Cicha noc" Drukuj

 

   15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się VIII Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha noc" - kolędy i pastorałki. Naszą szkołę reprezentowały dwa duety w kategorii klas I-III (Anna Kaniok z kl. IIb i Joanna Bohdan z kl. IIIa oraz Nikola Woja z kl. IIe i Wiktoria Klugiewicz z kl.IIe) i dwa w kategorii klas IV-VI (Adrianna Łachmańska z kl.IVa i Bartosz Wiśniewski z kl.Vc oraz Adrianna Lewandowska z kl. VIc i Barbara Cendrowska z kl. VIs).

   W miłej i świątecznej atmosferze wysłuchaliśmy kolęd i pastorałek w wykonaniu 9 młodszych duetów i 12 duetów starszych.

   W tym roku możemy się poszczycić podwójnym zwycięstwem : Ania Kaniok i Joasia Bohdan zdobyły I miejsce w kat. klas I-III . Ich starsze koleżanki : Ada Lewandowska i Basia Cendrowska I miejsce w kat. kl. IV-VI.

   Wszystkie dzieci przygotowała do konkursu p. Małgorzata Podwójci a w przewiezieniu i opiece nad nimi pomogła p. Małgorzata Szulborska.