XX Miejski Konkurs Plastyczny na Najładniejszą Kartę Świąteczną rozstrzygnięty! Drukuj

 

   XX Miejski Konkurs Plastyczny na Najładniejszą Kartę Świąteczną organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury i Urząd miasta Płocka. Na konkurs wpłynęły 563 prace z 51 placówek szkolnych i pozaszkolnych.
   Jury w składzie: dr Maria Szymańska - plastyk PWSZ, Dorota Szarmach - plastyk MDK, Małgorzata Ćwiklińska - koordynator konkursów plastycznych MDK wybrało najpiękniejsze kartki w dwóch kategoriach: najładniejsza kartka świąteczna i najładniejsza karta świąteczna z motywem płockim. W obydwu kategoriach laureatami zostali uczniowie dwóch nauczycielek naszej szkoły p. Joanny Skubiszewskiej i p. Małgorzaty Podwójci.


Karta świąteczna:
- nagroda dla Jakuba Podwójci z kl. VI s - nauczyciel Małgorzata Podwójci
- wyróżnienie dla Wiktorii Mańkowskiej z kl. V b - nauczyciel Małgorzata Podwójci
- wyróżnienie dla Laury Antoszek z kl. I e - nauczyciel p. Joanna Skubiszewska

Karta świąteczna z motywem płockim:
- nagroda dla Szymona Sobiesiaka z kl. I e - p. Joanna Skubiszewska
- wyróżnienie dla Weroniki Fabiszewskiej z kl. VI s -  p. Małgorzata Podwójci

Gratulujemy laureatom i ich nauczycielkom i zapraszamy na wystawę w MDK.