Kolędujemy "Przy żłóbku Pana" Drukuj

 

   22 grudnia cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie kolędowała "Przy żłóbku Pana". Kolędowanie prowadzili uczniowie klas II i III oraz chór szkolny. Jedną z kolęd wykonali również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Były również płynące z serca bożonarodzeniowe życzenia...

   Podczas spotkania rozstrzygnięto szkolny etap Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych. Nagrodzono :

Jakuba Brzeżińskiego (IIId), Joannę Miecznik (IVb) i Bartosza Miecznik (Ib), Kamila Koperskiego (IIIa). Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły otrzymali Wiktoria (Ib) i Dawid (IIIc) Guzanek.

Gratulujemy!

   Nad całością czuwały dziś autorki pomysłu wspólnego kolędowania, panie - Katarzyna Popek, Bernadetta Staniszewska, Jolanta Matusiak oraz Małgorzata Podwójci. Piękną scenografię przygotowały panie - Joanna Pankowska i Urszula Romanowska.

 

 

wystawa pokonkursowa bożonarodzeniowych szopek