IX edycja Integracyjnego Konkursu Plastycznego rozstrzygnięta! Drukuj

 

   21 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IX edycji Integracyjnego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Bądź spokojny - jestem obok Ciebie", organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 im. ks Jana Twardowskiego w Płocku.

   W jury konkursu zasiedli : p. Bożenna Szlom - przewodnicząca, p. Tomasz Gorczyca - Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, p. Artur Kras - radny Rady miasta Płocka, p. Artur Wiśniewski -Dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz p. Małgorzata Bielska.

   W tej edycji wzięło udział 45 uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół specjalnych z Płocka i okolic.

   Praca Mikołaja Kowalskiego - ucznia klasy integracyjnej Ia, wykonana pod kierunkiem pań - Joanny Matusiak i Edyty Kowalskiej, zajęła II miejsce.

Gratulujemy zdolnemu Pierwszakowi!